امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۳۴ PM
آخرین اخبار:
تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است! پلمب یک بانک در آمل! آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟ برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

برخورد خونین پراید با تیر برق فشار قوی در جویبار

تصادف+عبارت
    -     کد خبر: 57991
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۳|۱۸:۵۱
برخورد پراید با تیر برق فشار قوی در جویبار ۳ کشته و مصدوم برجای گذاشت.

عبارت: ،عیسی آقاپور مدیر آتش نشانی شهرداری جویبار گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید دیشب در خیابان شهید تبریزی این شهر پس از انحراف به تیر برق فشار قوی به شدت برخورد کرد.

او با بیان اینکه دو مصدوم این حادثه با اورژانس ۱۱۵به بیمارستان عزیزی جویبار انتقال یافتند. افزود: راننده خودرو در این حادثه به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.

مدیر آتش نشانی شهرداری جویبار با بیان اینکه میانگین سنی راننده و سرنشین این خودرو بین ۲۲ تا ۲۵ سال بود. گفت: علت حادثه در دست بررسی است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است!

پلمب یک بانک در آمل!

آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران

غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران

انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد

نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟

برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است

وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد

مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

آرشیو