امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۰۴ AM
آخرین اخبار:
تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است! پلمب یک بانک در آمل! آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟ برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

۲ هزار جریمه کرونایی خودروها در مازندران، تنها در یک روز!

پلیس راهنمایی+عبارت
    -     کد خبر: 58027
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴|۱۳:۳۵
فرمانده پلیس راه مازندران اعلام کرد که با اجرای طرح تشدید محدودیت تردد خودرویی بین استانی از روز گذشته ، مالکان حدود ۲ هزار دستگاه خودروی غیربومی در طول یک شبانه روز در جاده‌های منتهی به این استان جریمه شدند.

عبارت:علیرضا قدمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که هر یک از این خودروها به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان یا یک میلیون تومان جریمه شدند.

وی گفت که همچنین حدود یکهزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی غیربومی هم که قصد ورود به مازندران را داشتند طی ۲۴ ساعت نخست اجرای طرح محدودیت ها ، به خاطر نداشتن مجوز تردد از میادی ورودی محورهای هراز ، سوادکوه و کندوان به مبدا حرکتشان بازگردانده شدند و اجازه ورود به مازندران به آنها داده نشد.

فرمانده پلیس راه مازندران گفت که هم اینک حجم ترافیک در بیشتر جاده های منتهی به این استان روان است و در برخی از نقاط هم ترافیک نقطه به نقطه مشاهده می شود.

ستاد مقابله با کرونای مازندران مصوبه ای را از دیروز سه شنبه به اجرا گذاشت که بر اساس آن نه تنها ورود خودروهای غیربومی فاقد مجوز به مازندران ممنوع است ، بلکه خودروهای هر شهرستان استان هم تنها در محدوده همان شهرستان حق تردد دارد و در صورت نیاز به تردد در سایر شهرستان ها باید دارای مجوز تعریف شده دارای هولوگرام باشد.

این ستاد جریمه هرگونه تردد غیرمجاز در شهرستان های دارای وضعیت قرمز را یک میلیون تومان و در شهرستان های دارای وضعیت نارنجی هم ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

طبق آخرین ارزیابی وزارت بهداشت ، مازندران در حال حاضر دارای پنج شهرستان قرمز شامل ساری ، قائمشهر ، آمل ، فریدونکنار و نکاء است. وضعیت ۱۷ شهرستان دیگر استان هم نارنجی است./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است!

پلمب یک بانک در آمل!

آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران

غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران

انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد

نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟

برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است

وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد

مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

آرشیو