امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۱۱ AM
آخرین اخبار:
تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است! پلمب یک بانک در آمل! آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟ برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

کولاک کرونا در روستاهای مازندران / ۱۰۰ روستا در وضعیت قرمز و نارنجی

کرونا+عبارت
    -     کد خبر: 58028
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴|۱۳:۳۷
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که هم اکنون حدود یکصد روستای استان در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی قرار دارند.

عبارت:دکتر قاسم اویس افزود : تمام محدودیت های کرونایی با وضعیت قرمز و نارنجی  برای این روستاها همانند شهرها اعمال می شود.

وی این محدودیت ها را شامل ممانعت از ورود خودروهای غیربومی، مسافران غیر مقیم، تردد شبانه و تعطیلی مشاغل بیان کرد.

اویس گفت : هم اکنون با همکاری دهیاری و پایگاه های بسیج محلات در تمام این روستاها ایستگاه ورود و خروج برای نظارت بر ترددها راه اندازی شده است.

وی افزود : به هر حال روستاهای مازندران پیش از این در موج اول و دوم‌ کرونا نیز در معرض تردد غیر بومی ها قرار داشتند ولی آن زمان با ایجاد محدودیت تردد تا حدودی مشکلات کاهش یافته بود و اکنون در پیک موج سوم نیز با اجرای محدودیت ها و تعطیلی تالارها و رستوران ها برای برگزاری عروسی ، هجوم به باغات در روستاها  برای برگزاری اینگونه آیین ها افزایش یافت و نتیجه این شد که برخی روستاهای بزرگ ما به وضعیت قرمز کرونایی رسیدند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی مازندران شروع برداشت محصولات کشاورزی از جمله مرکبات را هم یکی دیگر از عوامل افزایش تردد در روستاها و افزایش آلودگی ناشی از ویروس کرونا در این مناطق اعلام کرد.

مازندران سه هزار و ۶۲۲ روستا دارد که از این تعداد حدود سه هزار روستا دارای سکنه هستند.

طبق گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، هم اکنون یکهزار و ۴۲۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری هستند. مازندران در حال حاضر دارای پنج شهرستان وضعیت قرمز شامل ساری ، قائمشهر ، آمل ، نکاء و فریدونکنار است./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است!

پلمب یک بانک در آمل!

آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران

غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران

انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد

نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟

برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است

وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد

مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

آرشیو