امروز : پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۳ PM
شوک / ۱۷۳
بسته خبری ویژه حوادث؛

دستگیری یکی از حرفه ای‌ترین سارقان اموال داخلی خودرو‌ در ساری / بازداشت شرور خطرناک در نور / یک میلیارد تومان سرمایه کاسب ساروی دود شد و به هوا رفت / زمین گیرشدن باند سارقان سیم برق در گلوگاه

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 58032
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴|۱۹:۰۱
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

دستگیری یکی از حرفه ای‌ترین سارقان اموال داخلی خودرو‌ در ساری

سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران گفت:درپی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخلی خودرو‌ها در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی بابل با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار میرزایی گفت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵۰ فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودرو‌ها و همچنین سرقت انباری باغات و مزارع کشاورزی در آن شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از مردم خواست پلیس را در برقراری نظم و امنیت جامعه یاری دهند.

 

 

یک میلیارد تومان سرمایه کاسب ساروی دود شد و به هوا رفت

فضل الله نژاد رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری با اشاره به حادثه‌ی آتش سوزی صبح دیروز در مرکز فروش و نمایندگی تشک ساری، گفت: این حادثه حدود یک میلیارد تومان خسارت مالی به بار آورد که کارشناسان درحال برآورد میزان دقیق‌تر آن هستند.

او افزود: شعله‌های آتش به دلیل حجم زیاد مواد قابل اشتعال در حال سرایت به مغازه‌های به هم پیوسته‌ی مجاور بود که با حضور به موقع آتش نشانان در محل حادثه، از این فاجعه جلوگیری شد.

فضل الله نژاد ادامه داد: این حادثه خوشبختانه آسیب جانی به همراه نداشت و کارشناسان در حال بررسی علت دقیق وقوع آن هستند.

رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری با گفت: سه دستگاه خودروی آتش نشانی همراه ۲۰ آتش نشان در این عملیات ماموران نیروی انتظامی، پلیس راهنمایی و رانندگی، ماموران سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری و همچنین ماموران اداره برق و گاز در این حادثه حضور داشتند.

 

 

دستگیری باند ۴ نفره سرقت منزل در تنکابن

سرهنگ غلام حسین شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده در سطح شهرستان تنکابن، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی یک باند سرقت در این شهرستان شدند.

سرهنگ شعبانی گفت: پس از هماهنگی‌های قضایی، متهمان که با تشکیل باندی ۴ نفره در این شهرستان فعالیت می‌کردند در یک اقدام عملیاتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و افزود: این افراد در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۱ فقره سرقت منزل اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

توقیف ۲ خودروی حامل چوب قاچاق در نور

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب از جنگ‌های این شهرستان توسط قاچاقچیان محصولات جنگلی اقدامات پلیسی را برای دستگیری آنان آغاز کردند.

او افزود: ماموران با بررسی‌های همه جانبه متهمان را در حین حمل چوب با دو خودروی نیسان در یکی از محور‌های روستایی این شهرستان مشاهده و دستگیر کردند.

سرهنگ شالیکار گفت: در بازرسی از خودروی متهمان در مجموع ۳ و نیم تن چوب آلات جنگلی که توسط سودجویان از جنگل‌های اطراف این شهرستان برداشت شده بود کشف شد.

او از تحویل چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان خبر داد و افزود: رانندگان این خودرو‌ها نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

کشف ۲ و نیم تن چوب قاچاق در سوادکوه شمالی

سرهنگ حمیدرضا فرهودی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی گفت:ماموران این فرماندهی در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا، حین کنترل خودرو‌های عبوری، به یک خودروی حامل چوب مظنون شدند.

او افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو ۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرم چوب آلات جنگلی غیر مجاز که از جنگل‌های اطراف این شهرستان برداشت شده بود کشف کردند.

سرهنگ فرهودی گفت: در این راستا ۱ نفر متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شده و خودرو‌های مذکور نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

 

 

دستگیری سارق منزل در بهشهر

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه، فردی را که دارای سابق سرقت در این شهرستان بوده به عنوان مظنون شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ عنایتی گفت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۱ فقره سرقت منزل اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

زمین گیرشدن باند سارقان سیم برق در گلوگاه

سرهنگ اسماعیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداراه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی یک باند ۳ نفره سارقان سیم برق هوایی در این شهرستان شدند.

سرهنگ حسن زاده از دستگیری متهمان در یک عملیات غافلگیرانه خبر داد و گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی در بازدید از مخیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف شد.

او افزود: این افراد که دارای سابقه سرقت دراین شهرستان و شهرستان‌های همجوار بوده اند پس از در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۲ فقره سرقت کابل برق هوایی در شهرستان گلوگاه اعتراف کردند.

 

 

بازداشت شرور خطرناک در نور

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: در پی ایجاد شرارت و ناامنی برای مردم توسط فردی شرور در سطح شهرستان نور، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعتی مخفیگاه این متهم که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله زورگیری، قدرت نمایی، تخریب اموال عمومی، نگهداری سلاح غیر مجاز، تهدید اهالی منطقه و ضرب وجرح عمدی در این شهرستان نیز بوده است، شناشایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت:ماموران با تشکیل تیم‌های ویژه عملیاتی و هماهنگی‌های قضائی، متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

 

 

قلع و قمع زمین خواران در آمل

سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: ۳۹ مورد دیوارکشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستا‌های اسکی محله، میانرود، اوجی آباد و سعدین کلا بخش مرکزی شهرستان آمل قلع و قمع شد.

او با اشاره به انجام دهگردشی‌های مستمر توسط اکیپ دهگردشی این مدیریت، افزود: با قلع و قمع این دیوارکشی‌ها ۷ هزار و ۷۰۰ مترمربع زمین کشاورزی به چرخه تولید برگشت.

اسلامی گفت: حفظ و حراست از بستر تولید محصولات کشاورزی، ماموریت و خط قرمز جهاد کشاورزی است و این نهاد دست در دست سایر نهاد‌های مرتبط  با هرگونه دست اندازی به اراضی زراعی و باغی مبارزه خواهد کرد.

مدیر جهاد کشاورزی آمل افزود: جهاد کشاورزی با هر‌گونه ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که منابع تامین‌کننده امنیت غذایی جامعه را تهدید کند، طبق قانون برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال