امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۰۹ PM
شوک / ۱۷۴
بسته خبری ویژه حوادث؛

انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 58133
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷|۱۹:۴۴
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

 انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت

غلام نیا روشن مدیر روابط عمومی اورژانس بابل گفت:گزارشی به مرکز دیسپج اورژانس پیش بیمارستانی اورژانس بابل مبنی بر انحراف خودرو سواری پژو در کمربندی امیرکلا اعلام شد.

او افزود:پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپج اورژانس پیش بیمارستانی بابل تکنسین‌های پایگاه کمربندی امیرکلا را به محل حادثه اعزام کرد.

غلام نیا روشن گفت:در این حادثه سرنشین پسر  ۱۶ساله خودرو سواری به علت شدت جراحات و خونریزی شدند فاقد علائم حیاتی بودند.

او افزود: تلاش‌های تکنسین اورژانس ثمری نداشت با این حال فرد به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شد که متاسفانه تلاش‌های کاردرمانی بیمارستان هم بی اثر بود.

مدیر روابط عمومی اورژانس بابل گفت: در این حادثه راننده خودرو که مرد ۱۹ساله بود دچار آسیب دیدگی مولتی تروما و هدتروما شد که تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات درمانی اولیه مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

 

 

دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران

سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: به منظورجلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد بامفسدان اقتصادی طرح تشدید مبارزه با قاچاق در دستورکارپلیس آگاهی شهرستان سیمرغ قرارگرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی شرکتی که اعضای آن اقدام به راه اندازی و بهره برداری از دستگاه تولید ارز دیجیتال کرده بود را را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به هماهنگی قضائی و دستگیری ۲ قاچاقچی دستگاه بیت کویین افزود: ماموران پلیس آگاهی در بازرسی از منزل شخصی و شرکت متعلق به متهمان دستگیر شده ۷۶ دستگاه ماینر، ۱۹ دستگاه پاور، ۴ دستگاه سوئیچ، ۴ دستگاه خنک کننده را کشف وضبط کردند.

سرهنگ اسدی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش نهایی کالای کشف شده قاچاق را حدود ۹ میلیارد ریال برآورد کردند گفت:هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی که موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور می‌شود ممنوع بوده و با کسانی که از این طریق در واقع به مردم و نظام خیانت می‌کنند به جد برخورد می‌شود.

 

 

توقیف موتورسیکلت گران قیمت در تنکابن
سرهنگ غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی تنکابن گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ایجاد مزاحمت برای شهروندان توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت خارجی قاچاق موضوع در دستور کار پلیس آگاهی تنکابن قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از انجام اقدامات پلیسی متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی موتورسیکلت مورد نظر را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن ارزش موتورسیکلت قاچاق کشف شده را بر اساس نظر کارشناسان بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و ضمن انتقال موتورسیکلت کشف شده به پارکینگ، متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در چالوس
سرهنگ علی اکبر خسروی فرمانده انتظامی شهرستان چالوس گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و توزیع مواد مخدر توسط یک قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم را که قصد حمل و توزیع مواد مخدر در این شهرستان را داشت، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس گفت: ماموران در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از خودروی وی ۶ کیلو گرم تریاک کشف کردند.

 

 

کشف ۲۰ فقره سرقت در بهشهر
سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بهشهر قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با انجام اقدامات پلیسی، ۸ سارق را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی آن‌ها را در اقداماتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر با اشاره به اعتراف متهمان به ۱۵ فقره سرقت اماکن خصوصی و ۵ فقره سرقت منزل گفت: سارقان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

کشف ۱۲ فقره سرقت موتور سیکلت در نکا
سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی‌های قضائی و با انجام اقدامات اطلاعاتی ۵ سارق موتور سیکلت در این شهرستان را شناسایی و دستگیری کردند.

سرهنگ عزیزی گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت

سرهنگ محمود حسین زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد گفت: عصر امروز در جریان نزاع خیابانی در روستای خشت‌سر از  توابع بخش مرکزی شهرستان محمودآباد یک نفر به ضرب گلوله جان خود را از دست داد.

او با بیان اینکه قاتل فراری سابقه محکومیت نیز داشته است، افزود: نیروی انتظامی بلافاصله دستگیری قاتل متواری را در دستور کار خود قرارداده است.

 

 

  آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد

 محمد باقر ضربی بخشدار امام زاده عبدالله گفت: یکی از قدیمی‌ترین مغازه‌های روستای ییلاقی سنگچال چلاو آمل عصر امروز بر اثر سهل انگاری دچار حریق شد.

او با بیان اینکه در جریان این آتش سوزی دو نفر مصدوم شدند، افزود: خودروهای آتش نشانی و اورژانس بلافاصله برای مهار آتش و انتقال مصدومان به منطقه سنگچال اعزام شدند.

ضربی ادامه داد: با توجه به فاصله زیاد منطقه با مرکز درمانی امداد هوائی نیز در سنگچال حضور یافت و مصدومان را به بیمارستان منتقل کرد.

بخشدار امام زاده عبدالله گفت: علت این حادثه در دست بررسی است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال