امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۰۳ PM
مدیرکل سیاسی استانداری مازندران اعلام کرد؛

محدودیت ها در مازندران شدید تر می شود / برگ‌های تردد جدید هم باطل شد

محدودیت های کرونایی+عبارت
    -     کد خبر: 58167
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۹|۱۹:۰۹
سرویس : جامعه >> شهری
برگ‌های تردد صادر شده جدید و قدیم از سوی فرمانداری‌ها مازندران باطل شد.

عبارت:مهدی محمدی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران در جلسه استانی کرونا در فرمانداری شهرستان آمل، گفت: با هدف کم ترشدن تردد‌های بین شهری و کنترل شیوع بیماری کرونا در استان، برگ‌های تردد صادرشده جدید و قدیم از سوی فرمانداری‌ها باطل و بلااثر خواهد بود.

او افزود: براساس مصوبه استانی، نیروی انتظامی در گذرگاه‌های ورودی شهر‌های استان باید جلوی خودرو‌های غیربومی شهر‌ها را متوقف وبه مبدا آن‌ها برگشت دهد.

محمدی همچنین از تردد و شلوغی بازار‌های سنتی در شهر آمل در روز‌های کرونایی انتقاد کرد و گفت: انتظارهست مسئولان این شهرستان با برنامه ریزی درست در این زمینه مدیریت واحدی داشته باشند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران، افزود: وضعیت بازار‌های سنتی وشلوغی این بازار‌ها درجلسات استانی نیز همواره مطرح می‌شود و باید تصمیم جدی و قاطعی دراین زمینه گرفته شود.

مدیریت واحد استانی برای ریشه کنی زنجیره کرونا

تقی صمدی قائم مقام صداوسیمای مرکزمازندران هم گفت:برای ریشه کن کردن زنجیره وهمه گیری بیماری کرونا همه دستگاه‌های اجرایی استان باید منسجم‌تر و براساس یک مدیریت واحد کار کنند.

او افزود:فعالیت بازار روز‌ها و دست فروشان در برخی شهر‌های استان، نوع برخورد‌ها و ناهماهنگی در تصمیم گیری‌ها ونظارت‌های مدیریت شهرستان‌ها را نشان می‌دهد.

صمدی گفت: وضعیت خارج از شرایط شیوه نامه‌های بهداشتی، تجمع زیاد و رعایت نکردن فاصله‌های اجتماعی از سوی مراجعه کننده‌ها درمطب‌های پزشکی شهر‌های استان نیز گلایه شهروندان را به همراه دارد.

براساس آمار‌های اعلام شده تا روزدوشنبه ۲۵۲ بیمارکرونایی در ۵ بیمارستان فعال شهرستان آمل، بستری هستند./صداوسیما

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال