امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۰۸ PM
شوک / ۱۷۵
بسته خبری ویژه حوادث؛

متلاشی شدن باند‌های مخوف سرقت خودرو در رامسر / رمزگشایی از ۲۵ فقره سرقت در بابل / نجات مادر و فرزند ساروی از میان آتش و دود / کشف ۱۱ کیلو گرم انواع مواد مخدر در بهشهر

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 58168
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۹|۲۰:۱۸
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

متلاشی شدن باند‌های مخوف سرقت خودرو در رامسر

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: گزارش‌هایی مبنی بر سرقت خودرو در شهرستان‌های رامسر و تنکابن که بیشتر آن‌ها پراید مدل قبل از سال ۸۶ بودند از دو ماه گذشته به این فرماندهی اعلام شد.

اوبا بیان اینکه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت افزود: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و کلانتری مرکزی، هویت سارقان شناسایی و تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفته و در عملیات تعقیب و گریز ۳ سارق و دو خودرو کشف و ضبط شد.

سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه علاوه بر آن در چند عملیات پیچیده اطلاعاتی ۱۱ دستگاه خودروی دیگر کشف و دو باند بزرگ سارقان خودرو شناسایی و دستگیر شدند، گفت: در مجموع ۱۰ سارق و یک سردسته باند که چندی قبل نیز در باند دیگر حضور داشت دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: بر روی خودرو‌ها به صورت سالم، اوراقی، منفصل، موتور، شاسی و سینی جدا ماهرانه کار شده بود تا پس از بازسازی و فروش مورد شناسایی پلیس قرار نگیرد.

سرهنگ قیصری از مردم خواست: خودرو‌های خود را مجهز به سیستم دزدگیر و قفل پدال کنند.

 

 

رمزگشایی از ۲۵ فقره سرقت در بابل

سرهنگ مسعود تقدیسی رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت:کارآگاهان پلیس آگاهی در پی دریافت چند فقره پرونده مبنی بر وقوع سرقت سیم‌های برق در شهرستان بابل موضوع را با انجام اقدامات پلیسی به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او از شناسایی مخفیگاه ۶ سارق حرفه‌ای خبر داد و افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه هر ۶ متهم به سرقت را دستگیر و در بازجویی‌های فنی از آن‌ها به راز ۲۵ فقره سرقت سیم‌های برق و فروش آن‌ها به یک مالخر حرفه‌ای پی بردند.
رییس پلیس آگاهی مازندران با بیان اینکه مالخرحرفه‌ای نیز با هماهنگی قضائی دستگیر شد، گفت: متهمانپس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ تقدیسی افزود: شهروندان عزیز برای پیشگیری از سرقت در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوک از سوی افراد فرصت طلبی که به اموال عمومی مثل سیم‌های برق دست درازی می‌کنند، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

 


مصدومیت ۸ نفر در حوادث رانندگی محور سوادکوه

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در حادثه نخست، پس از کسب گزارشی مبنی بر سقوط یک دستگاه خودرو پیکان وانت به دره (قبل از روستای جوارُم شهرستان سوادکوه)، ماموران پایگاه اورژانس جوارُم به همراه یک گروه امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

او با اشاه به مصدوم شدن ۳ نفر در این حادثه رانندگی، افزود: یک نفر از مصدومان توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر و دو مصدوم دیگر توسط عومل اورژانس ۱۱۵ پس از ارائه خدمات امدادی، برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان شهدا شهرستان زیرآب انتقال یافتند.

سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در حادثه دوم  بامداد امروز یکشنبه ۲۸ دی، گزارشی مبنی بر انحراف یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر ۸۸ جاده سواد کوه، مسیر جنوب به شمال و محبوس و مصدوم شدن ۵ سرنشین آن، ماموران اورژانس ۱۱۵ پایگاه امدادی گدوک و یک دستگاه خودروی نجات عوامل امدادی جمعیت هلال احمر پایگاه ارفعده به محل حادثه اعزام شدند.

زکریا اشکپور افزود: یک نفر از مصدومان توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر و بقیه توسط عومل اورژانس ۱۱۵ پس از انجام اقدامات اولیه، به بیمارستان شهدا شهرستان زیرآب انتقال داده شدند.

 

 


نجات مادر و فرزند ساروی از میان آتش و دود

حسن نژاد افسر کشیک آتش نشانی ساری گفت: گزارشی مبنی بر آتش سوزی منزل و گرفتار شدن دو نفر از ساکنین به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: با وقوع آتش سوزی در طبقه دوم یک ساختمان ،مادر و فرزند دو ساله اش در منزل محبوس و متاسفانه در اثر این حادثه دچار سوختگی شدند.

حسن نژاد گفت: آتش‌نشانان با ورود به محل اقدام به نجات مادر و کودک از میان شعله‌های آتش و دود کردند.

او با اشاره به اینکه مصدومان حادثه تحویل عوامل اورژانس شدند، افزود: آتش نشانان با اطفای کامل حریق، ایمن سازی محیط و همچنین عملیات تهویه و لکه گیری به ماموریت خود پایان دادند.

افسر کشیک آتش نشانی با تاکید بر رعایت موارد ایمنی از سوی شهروندان در خصوص علت این حادثه ،گفت: علت آن توسط کارشناسان در دست بررسی است.

 

 

کشف ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق در چالوس
سرهنگ علی اکبر خسروی فرمانده انتظامی شهرستان چالوس گفت:ماموران انتظامی چالوس در پی دریافت خبر‌هایی مبنی بر قاچاق چوب موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران پس از انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی در مسیر تردد قاچاقچیان چوب دو دستگاه خودروی کامیون و وانت نیسان حامل چوب‌های قاچاق را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس گفت:ماموران انتظامی در بازرسی دقیق از خودرو‌های توقیفی ۱۰ تن انواع چوب‌های جنگلی که به صورت غیر مجاز و بدون مجوز قطع شده بودند را کشف و دو قاچاقچی چوب را نیز دستگیرکردند.

 

 

کشف ۱۱ کیلو گرم انواع مواد مخدر در شهرستان بهشهر
سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بهشهر برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی در اجرای این عملیات پس از انجام اقدامات اطلاعاتی ۷ کیلوگرم تریاک و ۴ کیلو انواع دیگر مواد مخدر را کشف کردند.

سرهنگ عنایتی با اشاره به توقیف ۵ دستگاه خودروی سواری، دستگیری ۷ قاچاقچی حرفه‌ای و ۷ خرده فروش گفت: متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

 

کشف ۱۰ فقره سرقت منزل درمیاندورود
سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل موضوع در دستور کار ماموران انتظامی میاندورود قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی، ۳ سارق حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی آن‌ها را در اقداماتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود با اشاره به اعتراف متهمان دستگیر شده به ۸ فقره سرقت اماکن خصوصی و ۲ فقره سرقت منزل گفت: سارقان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

دستگیری سارق ۱۰ فقره سرقت منزل در نکا
سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل موضوع در دستور کار ماموران آگاهی شهرستان نکا قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی، یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ عزیزی گفت:سارق دستگیر شده در بازجویی‌های فنی ماموران پلیس آگاهی به ۱۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

 

 

دستگیری ۲ سارق با ۵ فقره سرقت در ساری
ماموران انتظامی شهرستان ساری در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، ساختمان‌های نیمه کاره و منازل روستایی موضوع را با انجام اقدامات پلیسی به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

ماموران انتظامی پس از تلاش بی وقفه دو سارق حرفه‌ای ساختمان‌های نیمه کاره در مناطق روستایی را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

متهمین در بازجویی‌های تخصصی ماموران تاکنون به ۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی طی ماه گذشته اعتراف کردند.

ماموران انتظامی همچنین در بازرسی دقیق از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از جمله آهن الات، تجهیزات و وسایل ساختمانی و ... را کشف و ضبط کردند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال