امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۰۵ PM

۱۵ جان باخته کرونایی در مازندران طی ۲۴ ساعت گذشته

کرونا+عبارت
    -     کد خبر: 58170
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۹|۲۰:۲۴
۱۵ مازندرانی بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند.

عبارت: ۱۹۱ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و ۱۵ تن نیز در این مدت جان خود را از دست دادند.
فوت ۱۲ بیمار کرونایی در حوزه علوم پزشکی مازندران
موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۱۷۲ بیمار مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، گفت: در همین مدت ۱۲ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

او افزود: در حال حاضر یک هزار و ۱۰۹ بیمار با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۲۴۵ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

موسوی ادامه داد: ۱۶۷ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.
مرگ ۳ بابلی به علت کرونا
دکتر سید فرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با بیان اینکه ۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری شدند، افزود: ۳ بیمار نیز در این مدت به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

او تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۲۳۷ بیمار اعلام کرد و افزود: ۴۰ بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

دکتر جلالی گفت: ۱۰ بیمار هم با بهبودی نسبی از مراکز درمانی ترخیص شدند./صداوسیما

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال