امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۲۰ AM

خط و نشان استاندار مازندران برای قاچاقچیان دریایی

حسین زادگان+عبارت
    -     کد خبر: 58271
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲|۱۲:۵۱
سرویس :
استاندار مازندران بر لزوم سرمایه گذاری و مراقبت از ماهیان خاویاری و فرآورده های شیلاتی در سطح دریای خزر تاکید کرد.

عبارت-گروه خبر: احمد حسین زادگان در جلسه مشترک اعضای کارویژه امنیت مرز و کمیسیون مقابله با کالا و ارز بر تقویت امنیت مرزهای آبی استان و جلوگیری از انجام قاچاق کالا در سطح بنادر و ماهیان خاویاری و فرآورده های شیلاتی در سطح دریای خزر و مبارزه قاطع با قاچاقچیان تاکید کرد.

وی افزود: همچنین سرمایه گذاری و توسعه و مراقبت از ماهیان خاویاری و فرآورده های شیلاتی در سطح دریای خزر و مبارزه قاطع با قاچاقچیان این حوزه مورد تاکید ویژه است.

نماینده عالی دولت در استان، اظهار کرد: مطالعه در جهت امکان سنجی نصب دستگاه های ایکس ری در مبادی گمرگی برای پیشگیری از ورود احتمالی کالاهای قاچاق و تقویت یگان حفاظت از آبزیان شیلات یکی از راهکارهای مهم برای نیل به این اهداف است.

حسین زادگان یادآور شد: بهره گیری از ظرفیت دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی و نیروهای بسیجی در این حوزه و تامین اعتبارات لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یک اولویت است.

استاندار مازندران با اشاره به لزوم افزایش توان عملیاتی نیروهای دریابانی، ارتش و سپاه و همچنین بنادر اقتصادی و تجاری استان، خاطرنشان ‌کرد: لایروبی اسکله ها برای پهلوگیری کشتی ها وشناورها از جمله راهکارهای اساسی این حوزه برای جلوگیری از ایجاد خلل در انجام وظایف ملی و بین المللی است.

وی افزود: مهمترین اصل در مبارزه با قاچاق، پیشگیری و برخورد قاطع با باندها و سرشبکه های اصلی است و دستگاه‌های ذیربط در این خصوص می بایست همکاری لازم را با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بعمل آورند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال