امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۵ PM

۱۱۶ تولیدی بدهکار در مازندران از دست بانک ها گریختند

کارگر+عبارت
    -     کد خبر: 58273
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲|۱۳:۱۹
واحد‌های تولیدی بدهکار مازندران در حال خروج از تملک بانک‌ها هستند.

عبارت-گروه خبر: مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با بیان اینکه خروج واحد‌های تولیدی بدهکار از تملک بانک‌ها از اولویت‌های این شرکت است گفت: از ۱۸۶ واحد تولیدی که در تملک بانک‌ها بودند تاکنون ۱۱۶ واحد آزاد شدند و در حال واگذاری به سرمایه گذار جدید است.

موسوی با بیان اینکه پرونده ۷۰ واحد باقیمانده نیز در حال بررسی و اقدام است افزود: کارگروه احیاء واحد‌های صنعتی مازندران، این پرونده‌ها را بررسی می‌کند.

او گفت: در حمایت از واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان نیز ۲۵ قطعه زمین برای راه اندازی و توسعه این واحد‌ها اختصاص داده شد.

مدیرعامل شرکت شرک‌های صنعتی مازندران از افزایش نظارت‌ها و رصد مستمر فعالیت واحد‌های تولیدی استان خبر داد و افزود: در طرح احیاء واحد‌های تولیدی و صنعتی، سرمایه گذارانی که متقاضی زمین هستند باید شروط ۴ گانه این طرح را داشته باشند.

موسوی گفت: ارائه تعهد محضری برای راه اندازی واحد تولید در مهلت ۶ ماهه، تسویه بدهی‌های بانکی، راکد نشدن فعالیت‌ها و واگذار نکردن واحد تولیدی به دیگران از شروط اصلی است که سرمایه گذاران باید رعایت کنند و پس از واگذاری زمین، اگر تا ماه نتوانند واحد خود را راه اندازی کنند، نخستین اخطار را دریافت می‌کنند و پس از ۶ ماه، زمین واگذار شده، پس گرفته می‌شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال