امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۲ AM
آخرین اخبار:
کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»! عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند گرانی عجیب این خودروها در ایران!

بیکاری ۴۶ هزار فرزند شهید و ایثارگر در مازندران

حسین زادگان + عبارت
    -     کد خبر: 58281
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۲۱:۲۳
سرویس : سیاست >> دولت
استاندار مازندران شمار فرزندان بیکار خانواده‌های شهدا، جانباز و ایثارگران این استان را ۴۶ هزار تن اعلام کرد.

عبارت: احمد حسین زادگان روز شنبه در جلسه مشترک شورای اداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که با حضور معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ساری برگزار برگزار شد ، بر لزوم به کارگیری تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود برای رفع مشکل بیکاری فرزندان شهدا و جامعه ایثارگران استان تاکید کرد.

وی اظهار داشت : با پیگیری دولت تدبیر و امید و اهتمام مسئولان دستگاه های اجرایی، در بحث ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا، ایثارگر و جانباز اقدام های مطلوبی صورت گرفته است اما برای رسیدن به نقطه مطلوب باید اهتمام بیشتری صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در مازندران توضیح داد : بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی برای اشتغال فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران ضروری است و در این ارتباط نیز گام های موثری برداشته شده است.

حسین زادگان بر لزوم شناسایی و رفع مشکلات خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران تاکید کرد و با بیان اینکه تکریم خانواده های معظم شهدا در اولویت است، گفت : بانک های عامل نیز باید در پرداخت تسهیلات مورد نیاز به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران با کاهش بوروکراسی اداری، اهتمام بیشتری داشته باشند.

استاندار مازندران همچنین بر لزوم ساماندهی گلزار شهدای استان تاکید کرد و افزود : باید با استفاده از مشارکت های مردمی و تامین اعتبارات دولتی، در این بخش گام های موثرتری برداشته شود.

وی یادآور شد: تعهدات استان در بحث ساخت و تامین مسکن خانواده های شهدا و ایثارگران باید مورد توجه مسئولان دستگاه های اجرایی قرار گیرد تا مشکلات موجود در این بخش رفع شود.‌

هشدار در باره عادی‌سازی کرونایی 

استاندار مازندران همچنین با اشاره به به تغییر وضعیت کرونایی استان از قرمز کرونایی به نارنجی و در برخی مناطق به زرد ، گفت : هرگونه ساده انگاری در این بخش، ضربه های جبران ناپذیری به همراه دارد.

وی با اظهار این که تراکم جمعیتی، گردشگر پذیر بودن و نزدیکی شهرها و روستاهای مازندران کار کنترل شیوع کرونا را در استان نسبت به سایر مناطق کشور مشکل تر کرده است ، افزود برای کنترل بیماری کووید ۱۹، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، کاهش نیروهای اداری شاغل در دستگاه های اجرایی و ممنویت تردد بین شهری همچنان باید مورد توجه قرار گیرد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است

اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند

اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد

عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»!

عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی

عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد

سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند

خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس

افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند

گرانی عجیب این خودروها در ایران!

آرشیو