امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۳۹ PM
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛

ایجاد اشتغال برای ۳۰۰۰ فرزند ایثارگر در مازندران / دستور ساخت یک هزار واحد مسکونی در استان

سعید اوحدی+عبارت
    -     کد خبر: 58285
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۲۱:۳۵
سرویس : سیاست >> دولت
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: طبق تفاهم‌نامه صورت گرفته یک‌هزار مسکن و سه هزار شغل برای ایثارگران و فرزندان آنان در مازندران ایجاد می‌شود.

عبارت: سعید اوحدی شامگاه شنبه در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با دستگاه‌های اجرایی استان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه تهیه زمین برای هزار واحد مسکونی در استان مازندران برای ایثارگران گفت: همچنین برای ایجاد سه هزار شغل برای فرزندان ایثارگران تفاهم امضا شده است.

وی همچنین با اشاره به وجود خیر در جلسه گفت: ۱۴ واحد مسکونی نیز توسط این خیر برای جامعه ایثارگری احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه به معیشت خانواده شهدا در لایحه بودجه ۱۴۰۰ توجه ویژه شده است، افزود: همچنین در آینده نزدیک آزمون اختصاصی جذب فرزندان ایثارگر برگزار می‌شود.

اوحدی یادآور شد: طبق مصوبه فرزندان ایثارگران بالای ۷۰ درصد و فرزندان شهدا باید جذب و استخدام شوند و دولت در این زمینه موظف است و امیدواریم سازمان امور اداری و استخدامی ظرف هفته آینده تاریخ آزمون استخدامی را اعلام کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره تبدیل وضعیت خانواده‌های ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی نیز گفت: در قانون بودجه موضوع تبدیل وضعیت نگاه جدی تری شده است و امیدواریم این قانون در مجلس به تصویب رسد.

وی یادآور شد: برای پیشگیری از شیوع کرونا تمامی کمیسیون‌های پزشکی ویژه ایثارگران که در تهران برگزار می‌شد، از امروز در مراکز استان‌ها قابل برگزاری است./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال