امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۳۶ PM

پشت پرده ارسال پیامک‌ها برای دریافت سود سهام عدالت

عسگر توکلی+عبارت
    -     کد خبر: 58287
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۴|۲۱:۴۲
رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور بیان کرد: پرداخت سود هیچ ربطی به شماره سجام ندارد و لزومی ندارد مردم را به قتلگاه کرونا و دفاتر پیشخوان و کافی نت بفرستید.

عبارت: عسگر توکلی رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص آزادسازی سهام عدالت، مقرر شده بود مدیریت سهام یا به عهده مردم باشد یا دولت و شورای عالی بورس مردم را به حفظ ماندگاری ترغیب کنند.


او افزود: متاسفانه فقط تبلیغ روش مستقیم مدیریت سهام انجام شد تا مردم را از بلوک و سبد سهام عدالت خارج کنند و مافیا هر بلایی خواست سر سهام مردم بیاورند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور ادامه داد: متاسفانه اخیرا برخی‌ها اعلام کردند اگر وارد سامانه سجام نشوید سود سهام عدالت به شما پرداخت نمی‌شد، اما آیا سود سهام عدالت تاکنون به کسانی که شماره سجام نداشتند پرداخت نشده است؟
عسگر توکلی با بیان اینکه پرداخت سود سهام عدالت ارتباطی به شماره سجام ندارد، گفت: اطلاعات جامع همه افراد و ۵۰ میلیون سهامدار جمع آوری شده و موجود است و اگر اطلاعات بیشتری نیاز بود چرا اعلام کردند که بدون ثبت نام در سامانه سجام، سود سهام عدالت پرداخت نمی‌شود؟
 
او گفت: باید پیگیری شود کسانی که این پیامک را دادند چه کسانی بودند اگرچه اکنون همه آن را تکذیب می‌کنند.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور بیان کرد: پرداخت سود هیچ ربطی به شماره سجام ندارد و لزومی ندارد مردم را به قتلگاه کرونا و دفاتر پیشخوان و کافی نت بفرستید.
 
توکلی افزود: سود سهام عدالت را به همان شماره شبایی که دو سال قبل گرفته شده بود پرداخت می‌کردید تا وضعیت کشور به حالت عادی برمی گشت و بعدا مردم را روانه دفاتر پیشخوان دولت می‌کردید.
او با بیان اینکه متاسفانه صف‌های نوبت دهی در دفاتر پیشخوان دولت خرید و فروش می‌شود، افزود: متاسفانه بر اساس برخی گزارش‌ها نوبت‌دهی دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت نام در سامانه سجام تا ۸۵ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور با طرح این سوال که چه کسی پاسخگوی این وضعیت باید باشد؟، گفت: تردد خودرو‌ها ممنوع و فعالیت برخی مشاغل که به زندگی مردم مربوط است محدود شد، اما برخی مشاغل که لزومی به فعالیت نداشت را فعال کردند.

توکلی با بیان اینکه جان مردم مهمتر است، ادامه داد: مردم باید زنده باشند تا برگه سهامی هم وجود داشته باشد.

او گفت: متاسفانه اخیرا برخی‌ها لینکی را می‌فرستند و مردم را وسوسه می‌کنند که با وارد شدن به این لینک به بانک متصل می‌شوید و سود و تسهیلات را از این طریق دریافت کنید.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور از مردم خواست به هیچ وجه وارد این لینک‌ها نشوند و خبر‌های مرتبط با سهام عدالت را از رسانه ملی و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کنند./باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال