امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۱۵ AM
شوک / ۱۷۸
بسته خبری ویژه حوادث؛

باند سرقت اطلاعات بانکی قائم شهری ها به دام افتاد / ماجرای یک درگیری دسته جمعی در گلوگاه / دستگیری ۶ اراذل و اوباش خطرناک بهشهری/ کشف موتور سنگین قاچاق در اتوبوس!

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 58334
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۵|۱۸:۱۸
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

باند سرقت اطلاعات بانکی در قائم شهر به دام افتاد

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی تعدادی از شهروندان به مراجع قضائی و انتظامی مبنی بر برداشت از حساب بانکی آنان توسط فردی ناشناس، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

او افزود: در این راستا ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری پرونده‌ها موفق به شناسایی افرادی که با استفاده از کارتخوان‌های جعلی (اسکیمر) اقدام به سرقت اطلاعات حساب شهروندان می‌کردند، شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهرگفت:پس از هماهنگی‌های قضائی، این افراد که در قالب یک باند ۴ نفره فعالیت می‌کردند، در چندین عملیات ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ خادمی از کشف اطلاعات بانکی ۱۳۴ نفر از شهروندان در بازرسی از سیستم‌های رایانه‌ای متهمان خبر داد و افزود: این افراد در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۲ میلیارد و ۱۱۷ میلیون ریال کلاهبرداری از مردم اعتراف کردند.

 

 

متلاشی شدن باند شرکت‌های هرمی در تنکابن

سرهنگ مسعود تقدیسی رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی تنکابن، مبنی بر کلاهبرداری ۳ میلیارد ریالی از آنان توسط اعضای یک باند کلاهبرداری شرکت‌های هرمی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، تعدادی از متهمان را که در حال عضوگیری در شهرستان تنکابن بودند، شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: این افراد که در قالب اعضای یک باند ۱۵ نفره در یکی از استان‌های غربی کشور در آن شهرستان سکونت داشتند و اقدام به تبلیغ و عضوگیری برای یک شرکت هرمی می‌کردند با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ تقدیسی از کشف مقادیر قابل توجهی لوازم و جزوات تبلیغاتی از مخفیگاه این افراد خبر داد و افزود: متهمان ضمن اعتراف به کلاهبرداری از مردم، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

 ماجرای یک درگیری دسته جمعی در گلوگاه

حجت الاسلام اسماعیل نژاد رئیس شورای حل اختلاف مازندران گفت: درگیری شدید بین تعداد ۱۶ نفر از اهالی روستای مهدیرجه شهرستان گلوگاه که منجر به ایراد ضرب و صدمات بدنی و جراحات و توهین و تهدید بوسیله سلاح گرم گردیده بود با مداخلات خداپسندانه اعضای شعبه دوم شورا و هدایت ریاست دادگستری شهرستان گلوگاه و نشست‌های مکرر اعضای شورا با طرفین پرونده به صلح و سازش و برادری منجر شد.

او افزود: پس از طرح شکایت طرفین پرونده نسبت به یکدیگر که با هم رابطه خویشاوندی نیز داشته اند، تعداد ۳ پرونده در دادگستری شهرستان گلوگاه تشکیل شد که پرونده‌های مذکور جهت سازش به شعبه دوم و سوم شورای حل اختلاف شهرستان گلوگاه ارجاع و با وصف ارتباط کامل پرونده‌ها با یکدیگر به دستور دادستان پرونده در شعبه دوم رسیدگی شد.

حجت الاسلام اسماعیل نژاد گفت:این پرونده به مدت ۲ ماه در شورای حل اختلاف مفتوح بود که با پیگیری‌های به عمل آمده و دعوت طرفین پرونده و با تلاش مستمر اعضای شورای حل اختلاف و حضور در محل زندگی طرفین پرونده و جلسات متعدد و با بهره گیری از آیات قرآن کریم و سخن بزرگان در راستای ایجاد صلح و سازش، نهایتا پرونده با رضایت طرفین منتهی به صلح و سازش گردید.

در راستای تأکیدات ریاست  قوه قضائیه در خصوص ترویج فرهنگ صلح و سازش، تا پایان دی ماه ماه امسال تعداد ۳۳ فقره پرونده قتل با تلاش اعضای شورا‌های حل اختلاف مازندران به صلح وسازش منجر گردیده که در مقایسه با پارسال حدود ۶۰۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

 

کشف موتور سنگین قاچاق در اتوبوس!

سرهنگ اسماعیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: ماموران انتظامی شهرستان گلوگاه در پی دریافت خبری مبنی بر قاچاق موتورسیکلت سنگین خارجی با استفاده از یک دستگاه اتوبوس موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند، اتوبوس حامل موتورسیکلت قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

سرهنگ حسن زاده با اشاره کشف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین خارجی و فاقد مجوز در بازرسی از اتوبوس توسط ماموران انتظامی گلوگاه گفت:کارشناسان ارزش تقریبی موتورسیکلت مکشوفه را حدود ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

 

 

دستگیری ۶ اراذل و اوباش در بهشهر

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی درگیری و اخلال در نظم و امنیت عمومی توسط ۶ نفر از اراذل و اوباش این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: در پی این اقدام ناهنجار که مورد رعب و وحشت در بین شهروندان نیز شده بود: ماموران کلانتری ۱۱ با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را که از محل متواری شده بودند شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهرگفت: پس از هماهنگی قضائی متهمان در عملیات غافلگیرانه، در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

 

 

توقیف خودروی حامل مواد مخدر در محمودآباد
سرهنگ محمودحسین زاده فرمانده انتظامی محمودآباد گفت: درپی دریافت خبری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ در یکی از محور‌های مواصلاتی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر متهم را در حین حمل مواد مخدر با یک خودروی سواری در یکی از ورودی‌های این شهرستان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد گفت:در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر و در بازرسی از خودروی وی ۴ کیلوگرم تریاک کشف شد.

 

 

دستگیری سارق کابل برق در بابل
سرهنگ محمد زمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع برق شهری، ئر حوزه استحفاظی شهر گتاب موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران پاسگاه انتظامی گتاب با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۱ فقره سرقت سیم و کابل برق در این شهرستان اعتراف کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال