امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۸ PM

رونمایی از پوستر نخستین دوره یک جشنواره فرهنگی در مازندران

عباس زارع+عبارت
    -     کد خبر: 58340
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۵|۱۹:۲۱
پوستر نخستین جشنواره کالای فرهنگی مازندران و ششمین جشنواره کالای فرهنگی کشور روز یکشنبه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از فعالان عرصه فرهنگ در محل این ادار کل رونمایی شد.

عبارت-گروه خبر: عباس زارع در آیین رونمایی از این پوستر گفت که علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی به آدرس www.jayzehfiroozegh.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی ترویج تولید و مصرف محصولات فرهنگی، ارتقای کسب و کارهای فرهنگی و توجه به ابتکارات و خلاقیت‌های این حوزه و زمینه سازی برای نوآوری و تبادل اندیشه‌ها و آموخته‌ها هنرمندان را از جمله اهداف برپایی نخستیم جشنواره کالای فرهنگی مازندران ذکرکرد.

زارع کالای فرهنگی شامل صنایع‌دستی، سفال، تذهیب، نگارگری، منبت، معرق، زیورآلات، توجه به ارزش‌های والای فرهنگ اسلامی ایرانی، بهره‌برداری از نمادهای ملی و بومی، خلاقیت در طراحی و استفاده از عناصر بصری، کپی برداری نکردن از نمونه‌های خارجی و کارآفرینی را از جمله معیارهای پذیرش آثار در این جشنواره اعلام کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره کالای فرهنگی مازندران را ۳۰ بهمن ماه اعلام کرد و گفــت: آثار دریافتی در پنجم اسفند ماه توسط داوران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و زمان اختتامیه این جشنواره نیز از پنجم تا ۱۰ اسفندماه امسال است.

زارع توضیح داد : به نفر اول تا سوم این جشنواره علاوه بر اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی هم پرداخت می‌شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال