امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۵۸ PM

هشدار جانشین انتظامی مازندران / تشکیل قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در استان

اراذل و اوباش+عبارت
    -     کد خبر: 58345
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۵|۱۹:۳۸
جانشین انتظامی مازندران از تشکیل قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در استان خبر داد و گفت: با هرفرد یا گروهی که بخواهند به امنیت مردم آسیب زنند، برخورد خواهیم کرد.

عبارت: سرهنگ موسی حسینی پیش ازظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی نور با اشاره به اینکه وظیفه نیروی انتظامی تأمین نظم و امنیت است، افزود: امنیت تولید جمعی است و همه اقشار جامعه باید در تولید آن کمک کنند.

وی با اظهار اینکه تمامی افراد و دستگاه‌ها در تولید امنیت نقش دارند، یادآور شد: ما باید امنیت را به سمت سیستمی کردن پیش بریم و ما در کنار بتوانیم به خوبی امنیت را برقرار کنیم.

جانشین انتظامی مازندران مشارکت را اصل اساسی در تولید امنیت برشمرد و مشارکت همه اقشار و جامعه را در تولید آن اساسی دانست و گفت: همه دستگاه‌ها باید در تولید امنیت مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: هدف اصلی امنیت، آسایش و آرامش مردم است و اگر فرد و گروهی بخواهند به امنیت مردم آسیب رساند حتماً با برخورد سخت انتظامی مواجه خواهد شد و با هیچ گروه و فردی در زمینه امنیت مردم معامله و معاوضه نخواهیم کرد.

سرهنگ حسینی با اظهار اینکه در ابتدای سال جاری شاهد عرض و اندام برخی اراذل و اوباش در فضای مجازی بودیم، گفت: با دستور فرمانده انتظامی استان، قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش دراستان تشکیل شد و برخورد با آنان در دستور کار قرار گرفت و اکنون با موضوع برهم زدن نظم و امنیت کمتر شاهد هستیم.

جانشین انتظامی مازندران یادآور شد: تاکنون با کاهش ۶۵ درصدی جرایم خشن در استان مواجه بودیم و این طرح با همکاری بخش‌های مختلف از جمله دستگاه‌های امنیتی و مردم حاصل شده است.

وی درزمینه مبارزه با قاچاق کالا گفت: در زمینه کشف مواد مخدر با رشد ۲۸ درصدی مواجه هستیم و برخورد با قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفته است.

در این مراسم از تلاش‌های سرهنگ شالیکار فرمانده انتظامی نور تقدیر شد./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال