امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۲۶ AM

هشدار نماینده ولی فقیه در مازندران در مورد کرونای انگلیسی

آیت الله محمدی لائینی +عبارت
    -     کد خبر: 58934
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۶|۱۳:۴۶
خطر نوع جدید ویروس کرونا که از انگلیس وارد کشور شده بسیار جدی است.

عبارت: آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه خطر افزایش شیوع کرونا جدی است، گفت: نوع جدید این ویروس که از انگلیس وارد کشور شده و خطر آن بسیار جدی است.


او افزود: انگلیس تاکنون جز ضرر نفعی برای مردم ایران نداشت و حالا نیز با ورود نمونه ویروس انگلیسی کرونا مردم باید بیشتر مراقب باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران در خصوص واکسیناسیون عمومی بر علیه کرونا نیز گفت: واکسیناسیون عمومی شاید تا یکسال دیگر ادامه داشته باشد و تا زمانی که این واکسن در اختیار همه قرار نگرفته است بهترین راهکار مبتلا نشدن به کرونا رعایت بهداشت فردی، استفاده از ماسک، خودداری از برگزاری دورهمی‌های خانوادگی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز در این جلسه ،گفت: ظرفیت‌های زیادی در استان برای افزایش نقش جوانان در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وجود دارد که با تمهیدات شورای فرهنگ استان از این ظرفیت‌ها استفاده بهینه خواهد شد.

او در خصوص امکان اکران فیلم‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در مازندران نیز ،گفت: با توجه به ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا فیلم‌های فجر در سینما‌های استان‌هایی با رنگ‌های زرد و آبی اکران می‌شود و با توجه به وضعیت نارنجی استان در حال حاضر امکان برگزاری جشنواره فیلم فجر در مازندران وجود ندارد./باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال