امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۵۳ PM
نوبت سوم مناقصه عمومی شرکت ونک پارک؛

آگهی مناقصه عملیات اسکلت بتنی در محمودآباد

مناقصه+عبارت
    -     کد خبر: 59053
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲|۱۲:۴۹
لازم به ذکر است به پیشنهادهای مشروط، مبهم و پیشنهادهایی که با شرایط مندرج در آگهی اختلاف داشته باشد و یا بعد از مهلت مقرر واصل گردند مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.

(آگهی مناقصه عمومی)
نوبت سوم

شرکت ونک پارک (سهامی خاص) در نظر دارد؛ تامین، حمل مصالح و اجرای کامل باقیمانده عملیات اسکلت بتنی و سفتکاری پروژه مجتمع مسکونی ساحل  واقع در: استان مازندران، محمودآباد،بلوار معلم ، خیابان ساحل 13 را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‌ای با شرایط پرداخت به صورت نقد یا تهاتر با املاک یا اراضی متعلق به شرکت ونک پارک از طریق برگزاری مزایده عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط دارای توان فنی، مالی و تشکیلاتی و سوابق مشابه واگذار نماید.. لذا از کلیه واجدین شرایط فوق دعوت می‌شود از تاریخ نشر این آگهی حداکثر تا ساعت 14 مورخ 06/12/1399 ضمن در دست داشتن معرفی‌نامه به نشانی: تهران- شهرک قدس (غرب)- میدان صنعت- بلوار خوردین- بالاتر از چهارراه هرمزان- شرکت ونک پارک-واحد فنی، مراجعه نموده و نسبت به خرید اسناد مناقصه اقدام نمایند و حداکثر تا ساعت 14 مورخ 13/12/1399 نسبت به تسلیم پیشنهادها به این شرکت اقدام نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88374099 تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است به پیشنهادهای مشروط، مبهم و پیشنهادهایی که با شرایط مندرج در آگهی اختلاف داشته باشد و یا بعد از مهلت مقرر واصل گردند مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد. بدیهی است این شرکت در رد یا قبول هریک از متقاضیان بدون آنکه نیازی به ذکر دلیل یا ارائه مستندات باشد، مخیر است و همچنین هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه خواهد بود.
شرایط تکمیلی شرکت در مناقصه در اسناد موجود است و پیشنهاددهندگان می بایست یک نسخه از شرایط مناقصه را دریافت و پس از امضاء و ممهور نمودن آن به پیشنهاد خود ضمیمه نمایند. ضمناً هزینه خرید اسناد مناقصه و سایر ضمائم 1.000.000 ریال می باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال