امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۱۸ PM
شوک / ۱۹۲
بسته خبری ویژه حوادث؛

دستگیری کلاهبرداران دیواری در آمل / کشف ۱۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین با یک اقدام غافلگیرانه در چالوس / قاچاقچی مواد مخدر در ساری به دام افتاد / دستگیری ۲ سارق حرفه ای حیوانات در گلوگاه!

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 59069
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲|۲۰:۲۳
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

سوداگر مرگ در سوادکوه شمالی دستگیر شد

سرهنگ حمیدرضا فرهودی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و جابجایی مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ از استان تهران به سمت یکی از شهرستان‌های استان مازندران، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با هدایت عملیاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان، متهم را که با یک خودروی پیکان در حال تردد در این شهرستان بود شناسایی کردند.

سرهنگ فرهودی گفت: ماموران در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از خودروی وی ۱۰ کیلوگرم موادمخدر تریاک کشف کردند.

 

 

دستگیری ۲ سارق احشام در گلوگاه

سرهنگ اسماعیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان گلوگاه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران دایره تجسس پلیس آگاهی پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای احشام در این شهرستان شدند.

سرهنگ حسن زاده گفت: ماموران در عملیاتی غافلیگرانه متهمان را حین حمل ۲ راس گوساله سرقتی با یک خودروی پژو دستگیر کردند.

 


کشف ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در بابل

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: به منظور برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، که در حوزه کلانتری ۱۱ به اجرا در آمد، ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۴ مخل نظم و امنیت عمومی در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت: در بازرسی از محل اختفای این افراد، انواع آلات شرارت از جمله چاقو، قمه و سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

سرهنگ شالیکار از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در این طرح نیز خبر داد و افزود: به منظور ارتقاء امنیت در این شهرستان ۱۰ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به درمانگاه‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

او با اشاره به پلمب ۶ واحد صنفی متخلف در این طرح، گفت: در ادامه این عملیات ۸ موتور سیکلت و ۲۹ خودرو به دلیل عدم رعایت قانونی و مقررات رانندگی، نداشتن مدارک شناسایی، تخلفات حادثه ساز و مزاحمت برای نوامیس مردم توقیف شدند.

 


قاچاقچی مواد مخدر در ساری به دام افتاد

سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت:در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در "ساری" با خبر شدند.

او افزود: ماموران پس از تشکیل تیم‌های عملیاتی متهم را در حین حمل مواد مخدر با یک خودروی سواری شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۱۰ کیلو گرم تریاک در بازرسی از خودروی متهم، خبر داد و گفت: این قاچاقچی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

دستگیری کلاهبرداران دیواری در آمل

سرهنگ سید موسی حسینی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی مراجعه شهروندی به پلیس فتا شهرستان آمل و طرح شکایت مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی با انتشار آگهی در سایت‌های تبلیغات فروش کالا، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

او افزود: با انجام تحقیقات از مال باخته و اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد، فرد یا افرادی با انتشار آگهی خرید و فروش خودرو از سایت نیازمندی‌های آنلاین دیوار اقدام به کلاهبرداری اینترنتی از وی کرده اند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتا در ادامه تحقیقات با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های ویژه پلیسی موفق شدند رد یکی از متهمان را شناسایی کنند.

سرهنگ حسینی افزود: متهم که به همراه همدستش پس از کلاهبرداری در یکی از استان‌های جنوبی کشور حضور داشت با اقدامات ویژه پلیسی و تعقیب ومراقبت سرانجام پس از چند روز و بازگشت از سفر در مخفیگاهش در شهرستان آمل دستگیر شدند.

او از انجام تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس خبرداد و گفت: این افراد در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اقرار و در اظهاراتشان به درج آگهی جعلی مبنی بر فروش خودرو، موتورسیکلت، موبایل، لوازم خانگی و ... در سایت نیازمندی دیوار اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اعتراف متهمان به کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی از کشف سیم کارت، کارت عابر بانک، ۴۰۰ فاکتور فروش و ۷۰۰ بارنامه جعلی مربوط به شرکت‌های باربری و ۳ دستگاه گوشی تلفن همراه خبر داد.

او همچنین از دسترسی متهمان به اطلاعات حساب بانکی ۴۴۶ شهروند و ۱۲۶ شماره تلفن همراه خبر داد و افزود: متهمان پس از انجام تحقیقات تحویل مرجع قضائی و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

 

 

کشف ۱۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین با یک اقدام غافلگیرانه در چالوس

سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرقانونی افرادی در امر استخراج و تولید ارز دیجیتال در شهرستان "چالوس"، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی، مأموران با انجام تحقیقات پلیسی محل فعالیت متهمان را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: مأموران در بازدید از محل مورد نظر ۱۰۰ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال که برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، کشف کردند.

سردار میرزایی، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال مبنی بر جهش تولید را، فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی مؤثر در حمایت از تولید و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال