امروز : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۵۲ AM
آخرین اخبار:
کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»! عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند گرانی عجیب این خودروها در ایران!

خسارت میلیاردی طوفان به کجوری ها

طوفان+خسارت+عبارت
    -     کد خبر: 59076
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲|۲۰:۴۰
فرماندار نوشهر گفت که بر اساس برآورد اولیه تندباد هفته گذشته ۱۰۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در بخش کوهستانی کجور خسارت وارد کرد.

عبارت: سعید یزدانی عصر شنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان افزود : چهارشنبه شب تند بادی با سرعت ۸۳ کیلومتر در ساعت کجور را در نوردید که بر اثر آن به ۲۸۰ واحد مسکونی و ۷۹ واحد دامداری در ۱۷ روستا و شهرهای پول و کجور و دامداری هفت روستا و شهرهای پول و کجور خسارت زد.

وی با اشاره به برودت هوا در بخش کجور از مسئولان ذیربط خواست تا هرچه زودتر برای بازسازی واحدهای خسارت دیده منطقه کمک کنند ضمن اینکه برای  خانواده هایی که از وضعیت اقتصادی مناسبی برخوردار نیستند هم کمک بلاعوض در نظر بگیرند.

فرماندار نوشهر همچنین بر ضرورت تامین خوراک و علوفه دامی از سوی جهاد کشاورزی شهرستان برای دامداران حادثه دیده این منطقه تاکید کرد.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان نوشهر نیز در این جلسه گفت که واحدهای مسکونی تا حدود ۳۰ درصد خسارت دیدند که میزان آن بر اساس برآ.ورد اولیه ۴۵ میلیارد ریال بود.

مهدی بیژنی بیشترین میزان خسارت به خانه ها را با ۸۰ واحد مربوط به روستای صالحان اعلام کرد.

مدیر جهاد کشاورزی نوشهر هم میزان خسارت به دامداری را ۵۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برآورد کرد.

جواد خلدنوش با بیان اینکه سقف بیشتر این دامداری ها که از چوب و حلب بود ، فروریخت ، افزود : بیشترین میزان خسارت در این بخش مربوط به  روستاهای صالحان، فیروز آباد، چناربن، لاشک، خاچک ، سریوده و نیتل و شهرهای کجور و پول بوده است.

بخش کوهستانی کجور نوشهر با دست کم ۱۲ هزار نفر جمعیت ثابت و ۲۵ هزار نفر جمعیت متغیر دارای ۲ نقطه شهری و  ۶۸ نقطه روستایی است که در فاصله ۷۵ کیلومتری مرکز شهرستان نوشهر قرار دارد .  /ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است

اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند

اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد

عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»!

عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی

عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد

سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند

خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس

افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند

گرانی عجیب این خودروها در ایران!

آرشیو