امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۰۷ AM
در ششمین دوره رقابت ‌های قهرمانی کشور؛

مازندران قهرمان مسابقات آلیش بانوان کشور شد

مسابقات بانوان
    -     کد خبر: 59106
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۴|۱۱:۵۷
سرویس :
تیم مازندران در ششمین دوره رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد، به عنوان قهرمانی رسید.

رئیس هیات کشتی مازندران با بیان اینکه  27 تیم از استان های سراسر کشور در این رقابت ها حضور داشتند، گفت: میزان مشارکت کشتی گیران در این رقابت ها نسبت به دوره های قبلی بالاتر بود و بانوان آلیش کار استقبال بسیار خوبی از این رقابت ها به عمل آوردند.

عسکری محمدیان با بیان اینکه این رقابت ها با گرامیداشت یاد شهدای سلامت  در یک روز برگزار شد، اظهار داشت: سپیده بابایی، فاطمه فتاحی، زهرا ابراهیمی، فاطمه قلیان، سحر غنی‌زاده و مونا اصغری اعضای تیم مازندران را تشکیل دادند که هدای نقیبی به عنوان سرمربی و فاطمه صدیقی و محدثه جعفری به عنوان کمک مربیان در تیم حضور داشتند.

رئیس هیات کشتی مازندران با اشاره به اینکه آلیش‌کار تیم مازندران به فینال راه یافتند، افزود:  فاطمه فتاحی در وزن ۶۰ کیلوگرم با شکست حریفان خود موفق به کسب مدال طلا شد، سپیده بابایی در وزن ۵۵ کیلوگرم مال نقره و زهرا ابراهیمی نیز در وزن ۶۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شد. به گفته وی، سحر غنی‌زاده آلیش‌کار 70 کیلوگرم مازندران نیز موفق به کسب مدال برنز در این رقابت‌ها شد.

وی ضمن قدردانی از فدراسیون کشتی گفت: برگزاری مسابقات در شرایط شیوع کرونا بسیار حساس و سخت است اما فدراسیون کشتی با توجه به برگزاری مسابقات لیگ، تجربه خوبی دربرگزاری مسابقات با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی کسب کرده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال