امروز : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۳۰ AM
آخرین اخبار:
کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»! عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند گرانی عجیب این خودروها در ایران!

شعبه بانک سهل انگار کرونایی درآمل پلمب شد

پلمب بانک+عبارت
    -     کد خبر: 59123
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۵|۱۱:۲۳
سرویس :
معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، از پلمپ یکی از شعبه‌های بانک دراین شهرستان به علت بی توجهی ورعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی کرونایی خبر داد.

علیرضا شریعت  اظهار داشت: این شعبه بانکی، با وجود تذکرهای قبلی ازسوی عوامل گشت‌های نظارتی کرونایی، با دستور مستقیمی که امروز ودرجایگاه فرماندار آمل دادم به با حضور عوامل اجرایی گشت‌های بازرسی و اماکن نیروی انتظامی پلمب شد.

وی افزود: در کنار رعایت شیوه‌های نامه‌های کرونایی ازسوی شهروندان، همه ادارات، نهادها، بانک‌هایی و واحدهای خدماتی و رفاهی ملزم به شیوه نامه‌های بهداشتی در شرایط حساس وشکننده کرونایی هستند.

وی یادآور شد، ماه گذشته نیز یک شعبه بانکی درآمل به دلیل عدم استفاده از ماسک، استفاده از خودکار عمومی، عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی پرسنل، عدم وجود تهویه و نبود ضدعفونی کننده نیز تذکر دریافت و پلمپ شده بود.

فرماندار آمل با بیان اینکه رنگ بندی نارنجی این شهرستان بسیار ناپایدار و شکننده است، تصریح کرد: دل خوشی مردم شهرستان آمل به رنگ‌بندی‌های کرونایی، در چند هفته گذشته متأسفانه باعث عادی انگاری شهروندان شده و این وضعیت نگران کننده است.

شریعت گفت: درحال حاضر بیش از ۱۷۰ نفر در بیمارستان‌های آمل به علت ابتلاء به بیماری کرونا بستری و تحت درمان هستند.

وی با بیان اینکه شهرستان آمل در پیک‌های گذشته همه گیری کرونا یک پای ثابت وقرمز کرونایی بوده، از شهروندان درخواست کرد در روزهای منتهی به پایان سال باعث شلوغی در بازار و معابر شهری نشوند تا در ایام تعطیلات نوروز شاهد وضعیت ناگوار شیوع دوباره قرمز کرونایی در شهرستان نباشیم./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است

اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند

اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد

عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»!

عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی

عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد

سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند

خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس

افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند

گرانی عجیب این خودروها در ایران!

آرشیو