امروز : جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۱۸ PM

دو بازیکن جدیدی که یحیی برای پرسپولیس می‌خواهد

گل محمدی+عبارت
    -     کد خبر: 59231
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳|۱۳:۲۹
باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا یکی از مدافعان موردنظر یحیی گل‌محمدی را از تیم شهرخودرو خریداری کند، اما تحت قرارداد بودن این بازیکنان کار را برای سرخپوشان سخت کرده است.

عبارت: تیم فوتبال پرسپولیس در حالی اولین بازی نیم فصل دوم را انجام داد که تنها خرید زمستانی این تیم مهدی ترابی بوده است. اما باتوجه به فاصله دو هفته‌ای تا پایان نقل و انتقالات، قرمز‌ها هنوز به دنبال برآورده کردن خواسته‌های یحیی گل‌محمدی هستند.

باتوجه به جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری، سرمربی پرسپولیس خرید یک مدافع میانی را در دستور کار مدیران این باشگاه قرار داده و دو گزینه را نیز معرفی کرده است؛ فرشاد فرجی و علی نعمتی. بازیکنانی که در تیم شهرخودرو شاگرد او بودند و در جریان کسب سهمیه آسیایی برای شهرخودرو نمایش‌های قابل قبولی را ارائه کردند تا یحیی مجاب به جذب آن‌ها برای پرسپولیس شود.

علی نعمتی مدافع ۲۵ ساله‌ای است که با قد و قامت ۱۸۲ سانتی متری در خط دفاعی نقش آفرینی می‌کند و فرشاد فرجی ۲۶ ساله نیز پس از حضور در تیم هایی، چون صنعت نفت، راه آهن، خونه به خونه و... حالا آماده یک انتقال بزرگ است. او فصل گذشته تک گل تیم شهرخودرو در دیدار با پرسپولیس را زد که منجر به شکست سرخپوشان با هدایت گابریل کالدرون شد.

با این حال مانع اصلی بر سر انتقال این دو بازیکن، قرارداد آن‌ها با شهرخودروست. نعمتی قراردادی ۱.۵ ساله با تیم مشهدی دارد و به همین خاطر حضورش در پرسپولیس کمی سخت به نظر می‌رسد. فرشاد فرجی هم اگرچه هنوز بازیکن آزاد نشده، اما تنها شش ماه از قراردادش مانده و شاید به همین خاطر توفیق در مذاکره با او، محتمل‌تر باشد.

پیشنهاد اولیه شهرخودرو برای جذب این بازیکن سه میلیارد تومان بوده که رقم هنگفتی محسوب می‌شود. با این حال پرسپولیسی‌ها مذاکرات را ادامه می‌دهند و امیدوارند که شهرخودرو باتوجه به مشکلات مالی اش به این انتقال رضایت دهد.

برنامه دیگر پرسپولیس این است که هر کدام از بازیکنان خودشان به سراغ رضایت نامه بروند و مدیران باشگاه مشهدی را برای صدور آن راضی کنند و از آن طرف پرسپولیس با امضای قرارداد سه ساله، نظر آن‌ها را جلب کند؛ مشابه اتفاقی که در انتقال میلاد سرلک رخ داد و این بازیکن به پرسپولیس پیوست.

به نظر می‌رسد در روز‌های آینده روند مذاکرات سریع‌تر پیش برود و شاید پرسپولیس برای سومین بازی نیم فصل یا دیدار جام حذفی، یکی از این بازیکنان را در اختیار داشته باشد. اما نکته اصلی این است که به جز پرسپولیس و خود بازیکن، یک طرف دیگر یعنی شهرخودرو هم در مذاکرات حضور دارد و به همین خاطر قرمز‌ها نمی‌توانند از قطعی بودن این خرید اطمینان داشته باشند./ورزش۳

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال