امروز : جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۳۵ PM
با حکم احمد حسین زادگان؛

اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد

ستاد انتخابات مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 59266
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶|۰۹:۳۸
سرویس : سیاست >> دولت
اعضای ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر روستا مشخص شدند.

عبارت-گروه خبر: استاندار مازندران در این احکام محمد محمدی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را به عنوان دبیر ستاد انتخابات و رقیه صفری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری را به عنوان عضو و رییس کمیته مالی و پشتیبانی انتخابات ۱۴۰۰ منصوب کرد.

وی برای علی شیرازی مدیرکل امنتیی و انتظامی استانداری را عنوان عضو و رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات، عزت الله هاشم زاده، مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته حقوقی انتخابات حکم صادر کرد.

حسین زادگان همچنین عباس شکیبافر، مدیر کل حراست استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته حراست و استعلامات، عباس مهدوی، مدیرکل روابط عمومی را به عنوان عضو و رییس کمیته اطلاع رسانی، ابوذر قربانی، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رییس کمیته فناوری اطلاعات و مجتبی فاطمی، مدیرکل ثبت احوال مازندران رابا حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال