امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۱۴ PM

دریافت وجه برای ارائه کارنامه دانش‌آموزان در مازندران ممنوع است

دانش آموزان+عبارت
    -     کد خبر: 59275
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷|۰۹:۴۲
معاون هماهنگی و رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش‌وپرورش مازندران اظهار کرد: دریافت هرگونه وجه با هر عنوان از اولیای دانش ‌آموزان برای ارائه کارنامه تخلف محسوب می‌شود.

عبارت-گروه خبر: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛«سیدحسین نصیری»اظهار کرد: با مجازی شدن آموزش مدارس، هیچ فوق‌برنامه‌ای در مدارس ارائه نشده است. بنابراین دریافت وجه از اولیا برای کمک به مدرسه هیچ توجیه قانونی ندارد.

وی تأکید کرد: خانواده‌ها در صورت موافقت می‌توانند به‌صورت اختیاری به مدرسه فرزند خود کمک کنند، اما دریافت وجه اجباری غیرقانونی است.

معاون هماهنگی و رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد: اگر مدرسه‌ای غیر از این عمل کند، اولیا می‌توانند شکایت خود را از طریق سامانه ثبت شکایات به آدرس shekayat.medu.ir  ثبت کنند تا در حداقل زمان به آن رسیدگی شود.

نصیری در مورد عدم احضار دانش‌آموزان و والدین آنها به مدرسه جهت دریافت کارنامه تصریح کرد: در راستای تغییر و تحولات در سامانه‌های وزارت و گسترش دولت الکترونیک، سامانه پادا pada به عنوان سامانه پرونده الکترونیکی دانش‌آموزان راه‌اندازی شده است که دانش آموزان  می‌توانند با نام کاربری و رمز خود وارد این سامانه شده و بدون حضور در مدرسه، کارنامه خود را دریافت نمایند.از این رو لازم است تا مدیران مدارس جهت ارائه نام کاربری ‌و کلمه عبوراز طریق اپلیکیشن شاد برای دانش‌آموزان جهت دریافت کارنامه از سامانه پادا همکاری لازم را داشته‌باشند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال