امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۲۸ AM

آخرین آمار روزهای تلخ کرونایی در مازندران / فوت ۷ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته

کرونا+عبارت
    -     کد خبر: 59298
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸|۰۸:۴۱
۷ مازندرانی بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند.

عبارت: ۱۲۴ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و ۷ تن نیز در این مدت جان خود را از دست داده اند.

فوت ۶ بیمار کرونایی در حوزه علوم پزشکی مازندران

موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۱۰۳ بیمار مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، گفت: در همین مدت ۶ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

او افزود: در حال حاضر ۴۵۴ بیمار با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۹۳ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

موسوی ادامه داد: ۱۲۵ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.

مرگ یک بیمار کرونایی در بابل

دکتر سید فرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به پذیرش ۲۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و ترخیص ۲۷ نفر با بهبودی نسبی در این مدت، از بستری ۱۴۲ بیمار در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

دکتر جلالی شمار بیماران بدحال بستری با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی این دانشگاه را ۳۸ نفر اعلام کرد و افزود:یک نفر هم به به علت ابتلا به کرونا در شهرستان بابل جان باختند./باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال