امروز : جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۱۳ PM
اختصاصی عبارت
برکناری ناگهانی یک مدیرکل دیگر در مازندران؛

شیرزاد از تجهیزات مدارس جدا شد / ادامه سریال تعویض‌های دقیقه ۹۰

شیرزاد تجهیزات مدارس+عبارت
    -     کد خبر: 59709
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۱۵|۱۴:۲۹
سرویس : سیاست >> دولت
بعد از برکناری ناگهانی مدیرکل دامپزشکی و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، این سومین برکناری بدون تشریفات و دقیقه نودی در مازندران است.

عبارت-گروه خبر: شاید بسیاری از مردم و حتی مدیران استانی هنوز از تغییر دقیقه نودی در اداره‌کل نوسازی مدارس مازندران خبر نداشته باشند.
در آخرین روزهای سال گذشته و در اتفاقی عجیب و ناگهانی، حسن جهانیان؛ در مراسمی بعنوان سرپرست جدید نوسازی مدارس استان مازندران منصوب شد جای قربانعلی شیرزاد را گرفت.

اين مراسم تنها یک هفته مانده به آغاز سال جدید باحضور فاطمه مهاجرانی معاون برنامه ریزی وتوسعه مشارکتهای مردمی ، توکلی مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران سعدی پور مدیرکل اموزش و پرورش استان مازندران، نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، احمدی مدیر کل بحران استانداری و فیروزیان رئیس مجمع خیرین استان برگزار شد

برکناری های عجیب در چند ماه اخیر آثار مثبتی بر جامعه هدف این نهادها و همچنین کیفیت خدمات رسانی نخواهد داشت، مخصوصا اینکه بدون دلیل موجه و بر اساس لابی برخی از سیاست‌ورزان صورت گرفته باشد.

بعد از برکناری ناگهانی مدیرکل دامپزشکی و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، این سومین برکناری دقیقه نودی در مازندران است.

آنچه این تعویض ها را عجیب‌تر می‌کند این است که تمامی مدیران برکنار شده عملکرد مثبتی در ارزیابی‌ها داشته‌اند و معلوم نیست مدیران تازه قرار است در چند ماه باقیمانده چه شق‌القمری کنند.
از طرفی دیگر این دست برکناری ها موجب رواج شایعات و ایجاد سوتفاهم نسبت به مدیر برکنار شده در میان افکارعمومی خواهد شد. مردم از خود می‌پرسند عمر یا زید چه کرده‌اند که دولت حتی نتوانست چند ماه آنها را تحمل کند.

گفتنی است جهانیان، اهل شهرستان بابل است و هیچ مسئولیت خاص و ویژه‌ای در کارنامه‌اش دیده نمی‌شود. وی پیشتر معاون راهداری استان مازندران بود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال