امروز : دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت : ۱:۲۳ AM

واکنش تند علی علیپور درباره بازگشت به ایران

علی علیپور+عبارت
    -     کد خبر: 59791
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۱۸|۱۰:۰۰
تلاش‌های علی علیپور در بازی با بنفیکا هم موجب گل زنی او نشد. حالا روز‌های سختی را در پرتغال تجربه می‌کند. به خصوص که ماریتیمو با حضور درانتهای جدول خطر سقوط را احساس می‌کند.

عبارت: علی علیپور مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس روز‌های سختی را در فوتبال پرتغال و باشگاه ماریتیمو سپری می‌کند. او هنوز نتوانسته برای این تیم پرتغالی گلزنی کند و به عنوان یک مهاجم در این زمینه ناکام مانده است. همین ناکامی باعث شده تا شایعات زیادی درباره بازگشتش به فوتبال ایران و البته باشگاه پرسپولیس سر زبان بیفتد.

پبا این حال او به تازگی و بعد از شکست تیمش برابر بنفیکا و قعرنشینی مجدد به همراه ماریتیمو در گفت و گویی که با ورزش سه داشته می‌گوید شایعات درباره حضورش در ایران صحت ندارد. «این خبر واقعیت ندارد. به این دلیل که آن کسی که این خبر را نوشته از متن قرارداد من با باشگاه و هم چنین شرایط من در تیم اطلاعی ندارد. البته من یک حقیقت را نمی‌توانم کتمان کنم که در هفته‌های سپری شده موفق به گل زنی نشدم و باید تلاش کنم که از این چالش عبور کنم و شک هم ندارم که در نهایت این اتفاق رخ خواهد داد. من تازه فوتبالیست نشده ام. روزی که از یک تیم کوچک به پرسپولیس آمدم متوجه بودم کار سختی را پیش رو دارم و تنها باید تلاش کنم تا موفق شوم و به لطف خدا و دعای تماشاگران و هم چنین حمایت خانواده به این موفقیت دست پیدا کردم. حضور در فوتبال پرتغال یک چالش جدید برای من هست که شک نکنید ازاین چالش هم عبور خواهم کرد. اگر قرار بود من به خاطر این اتفاق از تلاش دست بردارم اصلا به فوتبال پرتغال نمی‌آمدم. اصلا من چنین برنامه‌ای ندارم و آینده را روشن می‌بینم، چون اهل تلاش هستم و همیشه لطف خداوند را در زندگی ام حس کردم و اینبار هم این اتفاق برای من رخ خواهد داد.»

علیپور در پاسخ به این سوال که «پس بحث بازگشت تو به فوتبال ایران مطرح نیست؟» واکنش تندتری نشان داده و گفته است: «من در فوتبال ایران در تیم بزرگی، چون پرسپولیس بازی کردم و بدان افتخار می‌کنم، اما اکنون به فوتبال پرتغال آمده ام تا در این کشور خودم را نشان دهم. اگر قرار بود جا بزنم و خسته شوم و نا امید اصلا خودم را بازیکن لحاظ نخواهم کرد. هدف من ارایه بازی‌های خوب برای ماریتیمو و در نهایت بازی در تیم‌های بزرگ‌تر است و به این هدف خواهم رسید. متاسفانه اخباری که در این باره در ایران منتشر می‌شود دور از واقعیت است. قرارداد من مشخص است و از سویی تلاش من را سرمربی جدید می‌بیند که به دنبال تغییر وضعیت هستم و به همین بهانه در بازی با بنفیکا به میدان رفتم وتعویض هم نشدم. من نه فقط به توانمندی خود بلکه به لطف خدا ایمان دارم و شک ندارم از این شرایط عبور خواهم کرد.»/فرارو

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال