امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۱۳ PM

بچه‌های مارادونا خواهرش را از خانه بیرون کردند!

مارادونا+عبارت
    -     کد خبر: 59862
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۱۹|۱۳:۰۵
خواهر دیگو مارادونا توسط بستگانش از خانه خانوادگی بیرون انداخته شد چرا که جنگ برای میراث اسطوره فوتبال آرژانتین بالا گرفته است.

عبارت: لیلی خواهر مارادونا با اشک نظاره گر فعالیت ضابطان قضایی بود که اثاثیه‌ای که مارادونا برای برای والدین خود خریده بود را از خانه خارج می‌کردند. این اقلام شامل یک نقاشی بزرگ از چهره مارادونا توسط ماموران قانون ضبط خواهد شد تا زمانی که ۱۶ بازمانده مارادونا در مورد میراث وی به توافق برسند. به نظر می‌رسد که لیلی نزدیک‌ترین عضو خانواده مارادونا به اسطوره فوتبال آرژانتین بوده است. در حقیقت خواهر مارادونا تا زمان درگذشت وی در ماه نوامبر در سن ۶۰ سالگی در کنار وی بوده است. میراث مارادونا ۶۰ میلیون پوند تخمین زده می‌شود و به همین خاطر است که جنگ حقوقی شدیدی میان بازماندگان وی برای تصاحب این میراث در گرفته است.

یک منبع در این باره می‌گوید:" دالما، جیانینا و جانا، دختران مارادونا و نمایندگان فرزندانش یعنی دیگیتو فرناندو و دیگو جونیور خواستار بیرون کردن لیلی از خانه بودند. آن‌ها اعتقاد داشتند که تا زمانی که تکلیف میراث مشخص نشده، خانه باید خالی شود چرا که این بخشی از پروسه قضایی است تا تکلیف میراث و وارثان مشخص شود. "/فوتبالی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال