امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۰۹ PM
اختصاصی عبارت
گزارش اختصاصی عبارت از جلسه ویژه شورای هماهنگی اصلاحات مازندران؛

ابقای طورسوادکوهی بعنوان دبیر شورا / تصمیم شورا برای دریافت مجوز نشریه

شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران+عبارت
    -     کد خبر: 59865
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۱/۱۹|۱۳:۵۴
بهمن صفری رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در حاشیه این جلسه در گفتگو با عبارت از آمادگی اصلاح‌طلبان برای حضور مؤثر در انتخابات خبر داد.

عبارت l گروه سیاسی: عصر چهارشنبه احزاب اصلاح‌طلب شورای هماهنگی استان پس از مدتها گردهم آمدند تا ضمن تبادل نظر و اطلاعات پیرامون آخرین وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور و مازندران دبیر این شورا برای یکسال آینده را انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار عبارت از ساری، علی طورسوادکوهی دبیر فعلی شورای هماهنگی، با اکثریت آرا به مدت یک سال دیگر در این سمت ابقا شد.
بهمن صفری رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در حاشیه این جلسه در گفتگو با عبارت از آمادگی اصلاح‌طلبان برای حضور مؤثر در انتخابات خبر داد و گفت: کلیه ‌مصوبات این شورا مطابق خردجمعی اتخاذ می‌شود ‌و پیشنهاد شده تا مجوز چاپ نشریه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران را پیگری و اخذ نماییم تا مقالات و پیشنهادات سیاسی اجتماعی فرهنگی و ورزشی با محوریت کارشناسی تدوین و چاپ شود.
وی‌افزود‌ : در این جلسه در خصوص زوایای مختلف انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پیشنهادات کارشناسی و تفاسیر سیاسی توسط اعضا تبادل نظر شد .

به گزارش عبارت؛ احمدی فولادی ، قاسمی ، تقوی ، رحیمی ، کاشی ، مرزبان ، غضنفری ، طور سوادکوهی ، بهمنش ، قدیری،دکتر جانعلی تقوی و صفری دبیران احزاب اصلاح طلب مازندرانی حاضر در جلسه بودند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال