امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۵:۲۸ PM

چند درصد مردم مازندران به رادیو گوش می دهند؟

رادیو+عبارت
    -     کد خبر: 60392
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۲/۵|۱۲:۰۲
معاون صدای مازندران گفت: ۴۰ درصد مازندرانی‌ها رادیو گوش می‌دهند.

عبارت: بهرام دارابی با اشاره به سالروز تاسیس رادیو در پاسخ به اینکه روزانه چه تعداد برنامه برای مخاطبان در صدای تبرستان تولید می شود، اظهار کرد: بیش از۴۲ عنوان برنامه در طی شبانه روز از رادیو در زمان‌های مختلف پخش می‌شود که هر برنامه از پنج تا ۹۰ دقیقه به طول می انجامد.

وی در پاسخ به این سوال که بر اساس آمار رسمی، چند درصد مردم در مازندران به رادیو گوش می دهند، گفت: بر اساس نظرسنجی نزدیک به ۴۰ درصد از مردم‌ مخاطبان رادیو هستند که شاید این میزان بیشتر نیز باشد.

معاون صدای مازندران با اشاره به زمان آغاز فعالیت رادیو مازندران، خاطرنشان کرد: رادیو مازندران در سال ۱۳۴۷ به صورت رسمی و در سال ۱۳۷۵ به صورت شبکه استانی فعالیت خود را آغاز کرد.

دارابی با اشاره به اهم برنامه های رادیو تبرستان پس از ماه مبارک رمضان نیز، گفت: برنامه اجتماعی عصرگاهی برای ایران با موضوع انتخابات و حضور مردم در سرنوشت آینده خود با چاشنی طنز، بیان مسائل اجتماعی به زبان فارسی و محلی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ در دستور کار قرار دارد. برنامه ویژه سوم خرداد حماسه آزادسازی خرمشهر و سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد، برنامه ویژه طنز روزانه بعد از ۱۶ خرداد تا زمان انتخابات و از ۲۹ خرداد ویژه برنامه تابستانی گلبانگ ساحل پخش خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه چه ایده هایی برای جذاب تر شدن برنامه‌های رادیو در مازندران در دستور اجرا قرار دارد، اظهار کرد: ایده‌ جدیدی با موضوع نشاط، امید آفرینی و برنامه تعاملی با مخاطبان در دستور کار قرار دارد، همچنین برای تولید کیفی برنامه ماه محرم و صفر در ۶ ماه اول سال نیز مدنظر داریم و همچنین برنامه بهداشت و سلامت و مبارزه با کرونا که به صورت ویژه به آن پرداخته می‌شود./ایسنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال