امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۵۷ AM
یادداشت عبارت
در استقبال از حکم شهرداری جواد طالبی؛

امیدها در ساری زنده شد

جواد طالبی+عبارت
    -     کد خبر: 60836
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۲/۱۹|۱۳:۳۵
سرویس : جامعه >> شهری
بهترین قدم برای شروع کار استفاده از تمام ظرفیت‌های شهر، بدون مرزبندی های سیاسی و جناحی است. آنهایی که توانایی و انگیزه کمک دارند باید به‌کار گرفته شوند تا شهرداری ساری شرایط بسیار سخت خود را پشت سر بگذارد.

عبارت - مارال نژاداذر: بالاخره سرپرست محترم شهرداری ساری بعد از اتمام دوران سرپرستی‌شان عمارت شهرداری را ترک گفتند تا بعد از ۲سال انتظار کسی سکاندار شهرداری مرکز استان شود که از همان ابتدا جزو بهترین گزینه‌ها بود.

جواد طالبی از ریاست سازمان همیاری شهرداری‌ها مازندران به بلوار آزادی رفت تا جانشین مرادی و رجبی شود. دو شهرداری که یکی به خیانت و فساد و دیگری به کم‌کاری و بی‌عملی متهم بودند.

حالا طالبی برای عمارت نشینان چهره‌ای آشناست. با سابقه سالها کار در عرصه‌های مختلف مدیریت شهری و ارتباطات فراوان با بسیاری از ارکان مدیریتی ساری.

طالبی مدیری پاک‌دست و کاربلد است و باید دید می‌تواند تجربه سالهای پر فراز و نشیب شهرداری را توشه کار خود کرده و با عدم تکرار اشتباهات گذشته راهی تازه برای شهر زخمی و درمانده ساری پیدا کند؟

طالبی از یک سو با کارکرد شهرداری آشنایی کامل دارد و از طرف دیگر در هماهنگی کامل با استانداری مازندران قرار دارد. این دو فرصت برای طالبی شرایطی را فراهم می‌آورد که بتواند تکانی اساسی به شهر بدهد و مایه آشتی مجدد مردم گ مدیریت شهری شود.

بهترین قدم برای شروع کار استفاده از تمام ظرفیت‌های شهر، بدون مرزبندی های سیاسی و جناحی است. آنهایی که توانایی و انگیزه کمک دارند باید به‌کار گرفته شوند تا شهرداری ساری شرایط بسیار سخت خود را پشت سر بگذارد.

سازمان‌های مردم‌نهاد، ریش‌سفیدان شهر، زنان، هنرمندان، مدیران ملی ساروی و اصناف و فرهنگیان شهر باید به یاری شهردار جدید ساری بروند، زیرا حل عقب ماندگی‌های ۲سال اخیر ساری، بدون استفاده از خرد و ظرفیت جمعی ممکن نخواهد بود.

خوشبختانه طالبی شخصیتی پذیرا دارد و اهل مشورت است. دو صفت مهمی که در دو شهردار پیشین ساری دیده نمی‌شد اما حالا ظرفیتی برای طالبی خواهد ساخت که نهایتاً به بهبود عملکرد شهر خواهد انجامید.

امیدواریم طالبی بتواند ساری را به روزهای روشن خود بازگرداند و امیدی باشد برای مردمی که چشم‌انتظار تغییر و بهبود شرایط شهر هستند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال