امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۲۲ PM
یادداشت عبارت
چه خبر از نمایندگان مازندران در مجلس؛

مردانی که نق زدن را خوب بلدند

مجلس+عبارت
    -     کد خبر: 60865
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۲/۲۰|۰۹:۳۸
سرویس : سیاست >> مجلس
اخبار مجلس وقتی برای ملت داغ می‌شود که نمایندگان مشغول توهین به ارکان دیگر جمهوریت از تریبون نطق باشند، وگرنه کدامیک از آنها حداقل برای سه معضل اصلی مازندران یعنی مهاجرت درون‌زا، محیط‌زیست و بیکاری قدمی اساسی برداشته‌اند.

عبارت - گروه سیاسی : خیلی مهم نیست چقدر از آغاز به کار این مجلس گذشته باشد، زیرا مسئله اصلی آنها جنگ تن‌به‌تن به روحانی و ظریف است، نه رسیدگی به امور مردم.
آنها بیش‌از آنکه از تورم و گرانی ناراحت باشند، از دست برجام وFATF دلخورند.
مردم مازندران که با وعده‌های فراوان انتخاباتی، به ترکیب مازندرانی مجلس جدید امیدوار بودند، حالا اصلا روحشان هم خبر ندارد، نمایندگانشان در بهارستان مشغول چه کاری هستند.
اخبار مجلس وقتی برای ملت داغ می‌شود که نمایندگان مشغول توهین به ارکان دیگر جمهوریت از تریبون نطق باشند، وگرنه کدامیک از آنها حداقل برای سه معضل اصلی مازندران یعنی مهاجرت درون‌زا، محیط‌زیست و بیکاری قدمی اساسی برداشته‌اند.

در میان این ١٢ نفر، تنها نمایندگان تنکابن است که خودی نشان داده و حداقل در عرصه‌ی ملی عرض اندام کرده است. پرداختن به موضوعات بودجه، پیشنهادات روشن در حوزه‌ی اقتصاد مقاومتی و جذب بودجه‌های شهرستانی موجب شد حسینی بیشتر از همکاران دیگرش به‌چشم بیاید، اما از مابقی خبر چندانی نیست. یکی از نمایندگان بابل عضو هیات رئیسه است اما نشانی از این بالانشینی ندارد و فایده‌ای به مردم استان نرسانده است.
نمایندگان آمل، شرق مازندران و نور و محمودآباد هم گویا اساسا برای کار دیگری به مجلس می‌روند، زیرا خروجی نمایندگی آنها هنوز برای مردم مبهم است. این افراد آنقدر در حاشیه قرار گرفته اند که حتی بسیاری نام آنها را فراموش کرده‌اند.
نمایندگان ساری هم یکی از مقصران وضع موجود در شهرداری بودند و باید هرچه سریع‌تر فکری به‌حال نهادشهری مرکز استان می‌کردند. اگرچه انتخاب جواد طالبی بلاخره شهرداری را صاحب شهرداری بدردبخور کرد اما آنچه در ماه‌های گذشته از دست رفت، با آنچه عبوری در دورانش ساخت برابری می‌کند.

معضلات قائم‌شهر روزبه‌روز بیشتر می‌شود اما یکی از نمایندگانش درگیر دعوایی شخصی با یک سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی می‌شود و آنچنان از دفاع از حقوق مردم سخن می‌گوید که هرکه نداند فکر می‌کند همه مردم قائمشهر و سوادکوه سهامدار آن کارخانه‌اند.

عبارت به زودی در مجموعه گزارش‌هایی تخصصی به سراغ نمایندگان استان خواهد رفت و آنها را زیر ذره‌بین خواهد برد. نتیجه عملکرد آنها نشان خواهد داد که ماچه اندازه در تحقق وعده‌های خود موفق بودند و البته میزان رضایتمندی مردم از آن‌ها چقدر است

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال