امروز : پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۱۱ AM

اتفاقات عجیب درباره سرنوشت سردار آزمون

سردار آزمون+عبارت
    -     کد خبر: 61962
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۳/۲۴|۱۴:۰۱
در شرایطی که گفته می‌شود تیم‌های ایتالیایی به دنبال جذب سردار آزمون هستند، سرمربی زنیت همه چیز را تکذیب کرد.

عبارت: سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران این روز‌ها تمام تمرکزش را گذاشته تا به همراه تیم ملی به مرحله دوم انتخابی جام جهانی صعود کند. با این حال، به واسطه بازی‌های خوبی که در زنیت در دو فصل اخیر داشته، این روز‌ها شایعات زیادی درباره خروج او از زنیت و به پیوستن به لیگی دیگر مطرح می‌شود.

 این بار منابعی که خبر از حضور سردار آزمون در لیگ دیگری می‌دهند منابع معتبر خارجی از جمله روزنامه گاتزتا دلو اسپرت است. این نشریه همین چند روز پیش خبر داد که سردار آزمون مورد توجه میلان است. پیش از این از مذاکره سردار آزمون با رم هم مطلبی عنوان شده بود و قبل از همه این‌ها هم اعلام شده بود که سردار آزمون از سویا اسپانیا پیشنهاد دارد.

با این وجود، اما گئورگی سماک سرمربی زنیت می‌گوید مهاجم ایرانی تیمش هنوز پیشنهادی ندارد. «در خصوص آزمون و دریوسی، هیچ پیشنهاد تا به امروز نیامده است. آن‌ها پیش فصل با ما خواهند بود و هیچ حرفی تاکنون در خصوص رفتن آن‌ها نشده است. در خصوص رفتن بازیکنان هم ما اعتقاد داریم که اگر بازیکنی بخواهد به تیمی مشخص برود، ما او را اینجا نگاه نمی‌داریم.»

صحبت از رفتن یا ماندن سردار آزمون در شرایطی مطرح می‌شود که دو فصل است درباره تیم آینده او گمانه زنی‌های مختلفی صورت می‌گیرد، ولی نهایتا او در روسیه باقی مانده است. اینکه اینبار سردار واقعا قصد جدایی داشته باشد یا همچنان در روسیه باقی بماند، امری است که گذر زمان پاسخش را روشن می‌کند./فرارو

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال