امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۵۹ PM

کمک ۱۰۰ میلیاردی دولت به شهردای بابل

مهدی کیانی+عبارت
    -     کد خبر: 62406
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۴/۱۰|۰۹:۲۰
سرویس : جامعه >> شهری
شهردار بابل گفت که دولت برای تکمیل فاز دوم کمربندی شرقی بابل در سال جاری یکصد میلیارد ریال به شهرداری کمک کرده است.

عبارت: مهدی کیانی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری افزود : تکمیل فاز دوم کمربندی شرقی بابل با اعتبار ۴۵۰ میلیارد ریال از جمله طرح‌های مهم شهرداری بابل است که عملیات اجرایی و تکمیل آن در دو هفته اخیر شتاب گرفته است .

وی با اعلام این که دولت در حوزه پسماند هم در روزهای اخیر ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرداری بابل مصوب کرد که در جریان پرداخت قرار گرفته است ، گفت : در حوزه پسماند و جمع‌آوری شیرابه های سایت « انجلیسی » طرح های بسیار خوبی در حال تکمیل است که برخی از آنها تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

کیانی اظهار داشت : حل مشکل پسماند و شیرابه های زباله انجلیسی به یکی از دغدغه های اصلی مجموعه مدیران شهری و استانی تبدیل شده بود، ولی در حال حاضر ۲۳۶ میلیارد ریال در این حوزه سرمایه‌گذاری شده است .

وی توضیح داد : ۱۰۳ میلیارد ریال از این مبلغ برای ساماندهی شیرابه های زباله انجلیسی و ۱۳۳ میلیارد ریال هم برای افزایش ظرفیت تولید کمپوست در این سایت سرمایه‌گذاری شده است که طرح ساماندهی شیرابه تا پایان دوره فعالیت دولت تدبیر و امید بهره برداری خواهد شد.

شهردار بابل بودجه این نهاد برای سال جاری را پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت که حدود سه هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال آن در حوزه عمرانی و  زیرساختی هزینه خواهد شد ./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال