امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۲۹ AM

صحبت‌های عجیب آلکنو در لیگ ملت‌های والیبال

آلکنو+عبارت
    -     کد خبر: 62452
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۴/۱۲|۱۳:۵۸
صحبت‌های آلکنو در لیگ ملت‌های والیبال هنگام وقت استراحت در رسانه مختلف والیبالی بازتاب داشت.

عبارت: سایت ورزشی لهستان در گزارشی به صحبت‌های عجیب سرمربیان والیبال هنگام وقت استراحت پرداخته که در این لیست نام ولادیمیر آلکنو سرمربی والیبال ایران دیده می‌شود. آلکنو که هدایت ایران را در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱ همراه داشت، صحبت هایش هنگام وقت استراحت سوژه رسانه‌های ایتالیایی و لهستانی شده است. در این گزارش آمده است: سرمربی روس بعد از هدایت تیم ملی والیبال ایران گفت: می‌خواهم به جای پرداختن به پیشرفت جسمی ملی پوشان والیبال ایران، روی ذهنیت بازیکنان کار کنم و نگرش آن‌ها را تغییر دهم.

این کار آلکنو در زمان مسابقات لیگ ملت‌ها در ریمینی مشهود بود. آلکنو در طول وقت‌های استراحت هنگام بازی‌ها به بازیکنان نکات جالبی را گوشزد می‌کرد. به عنوان مثال هنگام وقت استراحت در یک بازی آلکنو به میثم صالحی که عملکردش خوب نبود، گفت: آیا خسته شده ای؟ منم مانند شما با همان هواپیما به این مسابقات آمده ام!

در بازی دیگر که ایران مقابل بلغارستان قرار گرفته بود و ملی پوشان والیبال چند امتیاز متوالی را از دست دادند، آلکنو با عصبانیت تمام به امیرحسن اسفندیار گفت: شاید بهتر خواهد بود که این مسابقه را از تلویزیون تماشا کنی! پس از این صحبت ها، جوان ۲۲ ساله ایران تحت تاثیر قرار گرفته و پس از بازگشت به زمین بازی خوبی را ارائه داد. باتوجه به پیروزی ایران و موفقیت کسب شده به نظر می‌رسید که صحبت‌های آلکنو جواب داده است.

یا حتی در بازی ایران مقابل استرالیا که با بازی ضعیف و شکست ملی پوشان ایران همراه بود یکی از مربیان لهستان با توماس توتولو (دستیار آلکنو) تماس داشته و تمایل به همکاری با یکی از بازیکنان ایران در فصل آینده در لیگ لهستان را درخواست می‌کند که توتولو در پاسخ به آن می‌گوید: اگر ملی پوشان ایران مسابقه‌ای مانند استرالیا را تکرار کنند، آلکنو آن‌ها را می‌کشد!

در بازی ایران با لهستان و در ست سوم این رقابت درحالی که ایران ۲ بر صفر از حریف عقب افتاده بود ملی پوشان توپ‌های پشت سر هم را از دست داده که این موضوع با واکنش تند آلکنو همراه بود. آلکنو با عصبانیت به ملی پوشان فریاد می‌زند: خجالت نمی‌کشید؟ خانواده هایتان این بازی را می‌بینند! در وقت استراحت بعدی این سرمربی روس به یکی از بازیکنان اشاره می‌کند و می‌گوید که این ملی پوش در تیمش ویروس است!/فرارو

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال