امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۰۰ PM
یادداشت عبارت
آقای استاندار جلوی این حق کشی را بگیرید؛

کشتی را تحریم کنید

کشتی+عبارت
    -     کد خبر: 64671
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۶|۱۱:۱۰
در این گرداب وحشتناک کرونا و تلخی مرگ و میر و نیز فشار اقتصادی بر گرده ی مردم این خبر را باید در تالار مشاهیر کشتی ایران با فضاحت نصب کرد.

عبارت - حامد درزی نژاد: پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی ایران شد.
این تیتر مضحک ترین خبری بود که تا به حال دیده بودم. به یاد روزی افتادم که کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال جایش را به اسکوچیچ داد.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی , از مهره های باند خود به خوبی بهره می گیرد و به راحتی به آنها پست هایی که می خواهد می دهد.
به یاد نداریم که تهرانی ها و کشتی گیران آنها دل خوشی از مازندران و کشتی مازندران داشته باشند و بارها اعلام داشته اند که مازندران جماعت به درد تیم ملی نمی خورد چه در رده کشتی گیر و چه در  پست مربیگری.
پژمان درستکار چه عناوینی برای کشتی ایران در زمان کشتی خود برای ایران به ارمغان آورده بود که حالا باید به او سرمبیگری ایران را داد?
از مرحوم نوایی , منصور برزگر و ... گرفته تا الان که دبیر بر کرسی ریاست فدراسیون تکیه زده است همه و همه با مازندران دشمنی داشته اند.
مگر کشتی ایران قحط الرجال است?
مگر کشتی مازندران , کرمانشاه , خراسان و ... از مربی تهی می باشد که یک جوان بی دانش سرمربی تیم ملی شود?
مگر کشتی های این آقا را با فریدون قنبری از یاد برده ایم که به درگیری و چاقوکشی و لات بازی منجر می شد?
کی و چه زمانی این فرصت به اهل فنش داده می شود?
بیست سال است کشتی ایران با کاوه و محمدی و حالا دبیر اداره می شود?
تمامی کشورها از بزرگان کشتی خود سود می برند اما تنها ایران است که به جای پیشرفت پسرفت می کند.
مردم مازندران به خوبی کشتی را می فهمند و آن را آنالیز می کنند و می دانند چه دست هایی در کار است و چه باندی در راس امور کشتی می باشد.
سرمربی تیم ملی باید با دانش و با معلومات باشد اما این بنده خدا حتی دانش فنیش از بچه های کنونی تیم ملی هم پایین تر است.
در گفتگو با یکی از مجریان ورزشی وی اعلام داشت که به هیچ وجه مطالب انتقادی ننویسید چون آنها کشتی گیران مازندرانی در تیم ملی را اذیت می کنند.
از رئیس فدراسیون کشتی باید پرسید که معیار و ملاک انتخاب سرمربی تیم ملی چیست? همو که چندی پیش در هیات کشتی سیستان و بلوچستان با نطقی مضحک اعلان کرد که این استان قطب کشتی ایران است!
در این گرداب وحشتناک کرونا و تلخی مرگ و میر و نیز فشار اقتصادی بر گرده ی مردم این خبر را باید در تالار مشاهیر کشتی ایران با فضاحت نصب کرد.
سالها پیش به دلیل همین ظلمهایی که تهرانی ها و فدراسیون نشین ها در حق کشتی مازندران روا داشتند روزنامه بشیر از وزارت ورزش و استاندار وقت خواسته بود تا فدراسیون کشتی را به مازندران منتقل کنند تا بیش از پیش شاهد حق خوری ها و ناجوانمردی ها علیه مازندرانی ها نباشیم.
آقای دبیر به مازندران چه پاسخی داری که بدهی?
از هیئت کشتی مازندران و جناب عسکری محمدیان و نیز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هیچ انتظاری نداریم چون به حد کافی منفعلانه عمل کردند اما روی سخن ما با جناب آقای استاندار مازندران می باشد که ایشان می توانند جلوی این حق کشی را بگیرند.
اگر در توان ایشان نیست اعلام کنند تا کشتی مازندران راه و برنامه ای جدا از فدراسیون در پیش گیرد و کشتی ایران را تحریم نماید. یادمان نرود که در هفته ی گذشته ایران در مسابقات جهانی کشتی جوانان قهرمان جهان شد و هر پنج مدال آور طلایی ایران مثل همیشه مازندرانی بودند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال