امروز : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۱۲:۲۸ PM

احداث بزرگترین پالایشگاه آب پنیر آسیا در آمل

شیر+عبارت
    -     کد خبر: 64816
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۰|۱۹:۴۹
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: بزرگترین پالایشگاه آب پنیر آسیا برای جلوگیری از خروج ارز با سرمایه گذاری بخش خصوصی در آمل احداث می شود.

عبارت: حسین مهری عصر چهارشنبه در بازدید از کارخانه کاله آمل با اشاره به اینکه بزرگترین پالایشگاه آب پنیر در آمل احداث می شود، جلویگری از خروج ارز و خودکفایی در تولید را از اهداف ساخت این پالایشگاه بیان کرد.

وی با اظهار اینکه بزرگترین پالایشگاه آب پنیر با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث می شود، گفت: بانک صنعت و معدن برای اجرای این پروژه حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

وی با تاکید براینکه این بانک برای کمک به سرمایه گذاری و حمایت از تولید آمادگی دارد، به حمایت های صورت گرفته از واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای توسعه شرکت کاله تسهیلات داده شده است.

مهری به تسهیلات ۱۹ میلیون یورویی ارائه شده به شرکت کاله اشاره کرد و گفت: باک صنعت و معدن از طرح های توسعه ای با ارائه تسهیلات حمایت می کند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با بیان اینکه کارخانه آمل بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده در آسیا به شمار می رود، گفت: از توسعه خط تولید واحدهای پروتئینی مورد نیاز در کشور از جمله کاله حمایت می کند./بازار

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال