امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۹:۳۷ AM

پاسخ تند سردار آزمون به شایعات

سردار آزمون+عبارت
    -     کد خبر: 64871
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۳|۱۰:۵۴
سردار آزمون در واکنش به پرسش هایی که در مورد اختلاف بین کادر فنی و بازیکنان مطرح شد گفت: این حرف ها زشت است و در شان تیم ملی نیست. الان همه بازیکنان برای موفقیت تیم ملی یکدل و متحد هستند و هیچ مشکلی وجود ندارد.

عبارت: سردار آزمون پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل سوریه گفت: سه امتیاز این بازی را گرفتیم، اما خوب بازی نکردیم. باید خیلی بهتر از این بازی کنیم، اما غیبت سرمربی هم در این شرایط تأثیرگذار است. ان‌شاءالله در بازی بعدی جبران کنیم. دیدار خیلی مهمی مقابل عراق داریم و باید تمام تمرکز خود را روی این مسابقه بگذاریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استرس بازی اول روی بازیکنان تیم ملی تأثیرگذار بوده است یا خیر، عنوان کرد: بازیکنان باتجربه‌ای داریم و نباید استرس داشته باشیم. با این حال غیبت سرمربی تیم ملی صددرصد تأثیرگذار بود.

مهاجم تیم ملی ایران در خصوص اینکه غیبت او در کنار مهدی طارمی ممکن است باعث ناهماهنگی در خط حمله تیم ملی شده باشد، تصریح کرد: نمی‌دانم چه بگویم. ما موقعیت‌های گل زیادی نداشتیم و شاید هنگام حمله، خوب کار نکردیم.

آزمون در پاسخ به این پرسش که آیا دیدار تیم‌های ملی کره‌جنوبی و عراق را تماشا کرده، گفت: خیر.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی خوبی برای تیم ملی کشورمان تدارک دیده است، خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین امکانات را برای تیم ملی فراهم کند. بازیکنان از فدراسیون جدید راضی هستند.

مهاجم تیم ملی ایران درخصوص شایعه اختلاف میان بازیکنان و مربیان این تیم عنوان کرد: چه کسی چنین چیزی می‌گوید؟ ما خیلی مرد هستیم؛ مرد به دنیا آمدیم و مرد هم از دنیا می‌رویم. اگر مشکلی با کسی داشته باشیم، به‌صورت رودررو صحبت می‌کنیم، نه در رسانه‌ها. این مشکلات را صد درصد تکذیب می‌کنم.

آزمون در این باره که گفته می‌شود با بازیکنان تیم ملی به‌خوبی برخورد نمی‌شود، اظهار داشت: این حرف‌ها زشت است و اصلاً‌ در شأن تیم ملی نیست.

وی در مورد شرایط تیم ملی ایران بیان کرد: همه چیز خوب است و آماده بازی بعدی هستیم. برای پیروزی هر کاری می‌کنیم./فرارو

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال