امروز : شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۴۸ AM
شوک / ۲۳۰
بسته خبری ویژه حوادث؛

لو رفتن محل نگهداری چوب‌های قاچاق در بهشهر / سقوط در چاه ۳۰ متری با دو کشته و زخمی! / قتل مرموز با شلیک گلوله به سر مرد مازندرانی / ماجرای اختلاس ۷ میلیاردی در یکی از ادارات بابل

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 65062
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۸|۱۲:۴۰
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت یک روز در میان در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

لو رفتن محل نگهداری چوب‌های قاچاق در بهشهر

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری چوب قاچاق از سوی فردی در این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری ۱۲ خلیل شهر پس از هماهنگی‌های قضائی با همکاری ماموران اداره منابع طبیعی، در بازرسی از محل مورد نظر ۱۰ تن چوب قاچاق که به صورت غیر قانونی از جنگل‌های این شهرستان برداشت شده بود کشف کردند.

سرهنگ عنایتی گفت: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

دستبند قانون بر دستان سوداگران مرگ در تنکابن

سرهنگ غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت:در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و توزیع انواع مواد مخدر توسط ۳ سوداگر مرگ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او از شناسایی مخفیگاه متهمان خبر داد و افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، پس از انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی تنکابن از کشف ۴ کیلو ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک از مخفیگاه متهمان خبرداد و گفت: این ۳ قاچاقچی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

باند سرقت اماکن خصوصی در قائم شهر متلاشی شد

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه در این ارتباط موفق به شناسایی فردی که دارای سابقه سرقت در این شهرستان بود شدند.

سرهنگ خادمی گفت:در عملیاتی ضربتی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۷ فقره سرقت منزل، ویلا‌های خصوصی و باغات این شهرستان با همدستی ۲ نفر از همدستان خود اعتراف کرد.

خادمی از دستگیری همدستان متهم در ادامه این عملیات خبر داد و افزود: مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان کشف شد.

 


اختلاس ۷ میلیارد ریالی در یکی از ادارات دولتی بابل

سرهنگ محمد محمدپور رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر سوء استفاده از موقعیت شغلی و اختلاس در یکی از ادارات دولتی شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و فنی، کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی دریافتند، کارکنان یکی از ادارات دولتی در شهرستان بابل و بابلسر با ایجاد دسترسی برای ورود به سامانه جامع و استفاده از کد کاربری رئیس اداره با صدور اسناد و اخذ حواله برداشت و گردش در حساب بیش از ۷ میلیارد ریال اختلاس کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از شناسایی متهم و دستگیری وی با هماهنگی قضائی خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس با توجه به شواهد وقرائن موجود به بزه انتسابی اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ محمد پور افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده پس از احراز تخلفات اداری متهم و تفهیم اتهامات به وی، برابر بند ۲ و ۶ ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب ۱۳۷۲ مجلس شورای اسلامی این فرد به مجازات اخراج از دستگاه متبوع محکوم شد.

 

 

سقوط در چاه ۳۰ متری با دو کشته و زخمی!

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بهشهر اعلام کرد دو جوان حدودا ۳۰ تا۴۰ به دلایل نامعلومی در چاه آبی با عمق حدود ۳۰ متر سقوط کردند که در جریان این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و یک نفر نیز زخمی شد.

بر اساس این گزارش این حادثه در یکی از باغ‌های اطراف روستای گرجی محله بهشهر اتفاق افتاد و ماموران آتش نشانی پس از حضور در صحنه، تجهیزات امدادی را نصب و هر دو فرد حادثه دیده را در کمترین زمان ممکن از چاه بیرون کشیدند، اما متاسفانه یک نفر به دلیل صدمات فراوان جان خود را از دست داده بود و فرد مصدوم نیز پس از اقدامات اولیه درمانی تحویل اورژانس شد.

 

 


کشف ۲۵۱ کیلو انواع مواد مخدر در مازندران

سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره این که مبارزه با مواد مخدر به عنوان یکی از اولویت‌های ماموریتی پلیس در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است، گفت: به همین منظور طرح عملیاتی پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر، کنترل محور‌های مواصلاتی و مبارزه با سوداگران مرگ، به مدت یک هفته در استان به اجرا درآمد.

او از توقیف ۱۳ خودرو و همچنین دستگیری ۱۲۵ خرده فروش و عامل افیونی در این عملیات‌ها خبر داد و افزود: در این طرح‌ها در مجموع ۲۵۱ کیلو انواع مواد مخدر از متهمان کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به اقدامات پیشگیرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، گفت: ۵۱ معتاد متجاهر از معابر عمومی استان و شهرستان‌های تابعه جمع آوری و برای درمان به مراکز درمانی و کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

 

 

قتل مرموز با شلیک گلوله به سر مرد مازندرانی

جانعلی تنکابنی بندپی مرد ۵٠ ساله اهل روستای سیاهکلامحله و ساکن محله کمانگرکلا بابل که روز جمعه ۱۲ شهریور مفقود شده بود.


جسد بی‌جانش با اصابت گلوله به سر روز بعد در حوالی پل درزی‌کلا در انتهای جاده ساحلی بابل در حاشیه بابل‌ رود کشف شد این مرد به قتل رسیده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال