امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۴۷ PM

نساجی به سازمان لیگ تعهد داد/ میزبانی در ورزشگاه شهدای ساری در صورت رفع مشکلات

ورزشگاه شهدای ساری+عبارت
    -     کد خبر: 66492
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۷/۲۰|۲۰:۴۲
در صورت تایید نماینده فنی سازمان لیگ و رفع مشکل نور و چمن ورزشگاه، تیم فوتبال نساجی می‌تواند تا نیم‌فصل لیگ برتر بازی‌هایش را در ورزشگاه شهدای ساری برگزار کند.

عبارت: پیش از ظهر امروز در دفتر حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران جلسه‌ای با حضور سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات لیگ و ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی در مورد میزبانی در ورزشگاه شهدا ساری و رفع نواقص موجود در ورزشگاه مذکور برگزار شد.

علی‌رغم فشارها و کم و کاستی موجود و مشکلات پیش رو برای میزبانی با تعهد مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران، در صورت برطرف شدن وضعیت نامساعد نور و چمن ورزشگاه، برگزاری مسابقات لیگ و میزبانی نساجی مازندران تا نیم فصل در ورزشگاه شهدا بلامانع اعلام شد که این امر منوط به حضور و تایید نماینده فنی سازمان لیگ برتر ایران که پنجشنبه هفته جاری به مازندران سفر خواهد کرد، خواهد داشت.

هزینه ترمیم و نگهداری چمن ورزشگاه شهدا ساری به عهده باشگاه نساجی مازندران بوده و فقط باید نور ورزشگاه هر چه سریع‌تر توسط پیمانکار اداره کل ورزش و جوانان به 1200 لوکس نوری برسد تا مشکلی در این بخش وجود نداشته باشد.

این تعهد و رفع این دو نقص عمده ورزشگاه در شرایط عدم حضور تماشاگران بوده و در صورت حضور تماشاگران، شرایط به قبل بازگشته و تمامی نواقص ورزشگاه شهدای ساری الزاما باید برطرف شود تا شاهد میزبانی نساجی تا پایان نیم فصل اول در شهرستان ساری باشیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال