امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۱۳ PM

شناسایی ۳۰ واحد برتر غذایی و دارویی در مازندران

لبنیات+شیر+عبارت
    -     کد خبر: 66496
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۷/۲۰|۲۰:۵۲
گیوه چی، رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران با اشاره به اینکه ۳۰ واحد نمونه کیفی غذایی به کمیته‌های فنی معرفی شدند، گفت: ۹ واحد غذایی برتر در استان معرفی می شوند.

عبارت: محمد مهدی گیوه چی در گفتگو با خبرنگار بازار با اشاره به اینکه جشن غذا در استان برپا می شود، افزود: واحدهای برتر صنعت غذا همزمان با روز جهانی صنعت غذا در استان معرفی می شوند.

وی با اشاره به اینکه نهمین دوره جشنواره صنعت غذا در استان برگزار می شود، اظهار داشت: هدف از این جشنواره آن است که بتوانیم واحدهایی که در زمینه کیفیت هزینه و تلاش می کنند را به جامعه معرفی کنیم.

رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران با عنوان اینکه واحدهای صنعت غذایی استان به ۹ گروه از جمله کارخانجات آرد، روغن، فراورده های گوشتی، تولید قند و شکر، نان و غیره تقسیم شده است، گفت: همه صنعت غذا جزو این ۹ گروه محسوب می شود.

گیوه چی یادآور شد: در مرحله اول واحدهای برتر توسط نهادهای ناظر از جمله جهاد کشاورزی، استاندارد، دامپزشکی معرفی می شود و در نهایت از بین آن ها واحدهای نمونه و برتر معرفی خواهند شد.

وی شمار واحدهای صنعت غذایی را در استان ۵۲۰ واحد ذکر کرد وگفت: در کمیته فنی، برندهای برتر صنعت غذا انتخاب و معرفی می شود.

رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران با اشاره به ۳۰ واحد برتر صنعت غذایی به کمیته های فنی معرفی شدند، گفت: از این واحدها ۹ واحد برتر و نمونه صنعت غذا در استان معرفی و تجلیل می شوند./بازار

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال