امروز : چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۴۲ AM

بازیکن سپاهان در فهرست خرید پرسپولیس

امید نورافکن+عبارت
    -     کد خبر: 66583
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۷/۲۵|۱۰:۲۶
سه بازیکن فصل پیش سپاهان در فهرست خرید یحیی گل محمدی جا داشته اند.

عبارت: پرسپولیس بعد از شکست و حذف از لیگ قهرمانان آسیا باید مهیای شروع رقابت‌های لیگ برتر ایران شود؛ جایی که باید از عنوان قهرمانی اش دفاع کند، ولی می‌داند با توجه به تقویت سایر تیم ها، این بار دفاع از عنوان قهرمانی هم کار راحتی برایش نخواهد بود.

به گزارش فرارو، البته پرسپولیس هم چندین بازیکن جدید از جمله ۲ مدافع، ۲ هافبک و یک مهاجم خریداری کرده، ولی به نظر می‌رسد بازیکنانی که جذب این تیم شده اند، به غیر از یکی دو نفر، بقیه از فهرست دوم و سوم یحیی گل محمدی خریداری شده اند. به طور مثال درباره مهاجم بسیاری می‌دانند که یحیی گل محمدی سجاد شهباززاده و کی روش استنلی، دو بازیکن فصل پیش سپاهان را زیر نظر داشت، ولی به حامد پاکدل رسید.

در مورد مدافعان هم که عنوان شده پرسپولیس با مرتضی پورعلی گنجی مذاکره داشته، ولی مصدومیت ناگهانی این مدافع ملی پوش، باعث خرید مدافع دیگری شده است. با این حال، به غیر از این موارد، امروز خبرورزشی از بازیکن دیگری در فهرست خرید گل محمدی نام برده که در نوع خودش جالب است. در این گزارش از امید نورافکن به عنوان یکی دیگر از بازیکنان سپاهان نام برده شده که در فهرست خرید گل محمدی قرار داشته است. نورافکن که توانایی بازی در پست مدافع و هافبک را دارد با سپاهانی‌ها قرارداد داشته و نمی‌توانسته از تیمش جدا شود. این موضوع در حالی عنوان شده که او سابقه بازی در استقلال، باشگاه رقیب پرسپولیس را هم در کارنامه دارد.

به هر روی، در این گزارش عنوان شده علاقه سرمربی پرسپولیس به بازی نورافکن طوری است که او سال گذشته هم در تلاش برای جذب این بازیکن بوده، ولی موفق به خریدش نشده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال