امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۱:۴۷ PM

بومی سازی سیستم تصفیه آب خاکستری در مازندران

مجتمع آبرسانی روستای نودهک+عبارت
    -     کد خبر: 66712
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۷/۲۸|۱۳:۰۲
سرویس :
خلیلی، یک فعال در حوزه شرکت های دانش بنیان در مازندران از طراحی و تولید پکیج تصفیه آب خاکستری و بومی سازی آن در استان خبر داد.

عبارت: محسن خلیلی در گفتگو با خبرنگار بازار که در زمینه تصفیه آب وفاضلاب فعالیت دانش بنیان دارد، با بیان اینکه در حوزه تخصصی آب و فاضلاب فعالیت داریم، افزود: تصفیه آب های نیمه صنعتی و صنعتی، پسماند، تصفیه خانه های فاضلاب روستایی و غیره از جمله حوزه های فعالیت به شمار می رود.

وی با اشاره به منابع محدود آبی و مشکلات سفره های زیرزمینی آبی ادامه داد: اینکه چه روش هایی را می توان در پیش گرفت که در مصرف آب صرفه جویی شود و از روش های مختلفی برای تصفیه آب و فاضلاب بهره گیری می شود.

وی با بیان اینکه فرآیند پکیج آب خاکستری توسط چند شرکت محدود انجام می شود، گفت: با این پکیج می توان فرآیند تصفیه را انجام داد و آب را برای فضای سبز و محیط زیست بهره برداری کرد.

خلیلی یادآور شد: پکیج آب خاکستری در استان بومی سازی شده و در چند مجموعه در استان راه اندازی شده است.

وی با اظهار اینکه در این پکیج ها مراحل تصفیه در چند مرحله صورت می گیرد، افزود: کاهش سختی و آلاینده ها از جمله مزایای این روش به شمار می رود.

وی گفت: با توجه به ظرفیت دستگاه، پکیج می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد و کمترین ظرفیت آن تصفیه پنج مترمکعب پساب در شبانه روز است و این طرح در قالب پرتابل طراحی و تولید شده است./بازار

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال