امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۰:۳۱ PM

تکمیل اسکله بندر صیادی بابلسر تا پایان امسال

پایگاه خبری تحلیلی عبارت
    -     کد خبر: 67161
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۸/۱۹|۱۹:۲۵
معاون صید وبنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران گفت: در تلاش هستیم حوضچه و اسکله درحال ساخت بندر صیادی بابلسر را تا پایان امسال تکمیل کنیم.

عبارت: سید پرویز محبی معاون صید وبنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران در بازدید از بندر صیادی بابلسر، گفت: درتلاش هستیم تا پایان امسال حوضچه و اسکله درحال ساخت بندر صیادی بابلسر را تکمیل و برای پهلو گیری شناور‌ها آماده کنیم.

او افزود: در خصوص مطالبات جامعه صیادی از طریق مراجع ذیربط پیگیر تحقق حقوق آنان هستیم و در زمینه بندر صیادی با توجه به پرداخت حدود ۹۰ درصد طلب پیمانکار پروژه حوضچه پهلو گیری بندر، امیدواریم تا پایان امسال شناور‌های صیادی بتوانند در این مکان پهلو گرفته و مشکلات موجود مرتفع شود.

کرم زاده معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات مازندران هم گفت: در این بندر ۳۷ فروند شناور صیادی پهلوگیری می‌کنند که هم از لحاظ ظرفیت و میزان صید، اشتغالزایی و درآمد نقش مهمی دارند که با توجه به اسکله و حوضچه آرامش در حال ساخت امیدواریم مسائل و مشکلات آنان هرچه زودتر مرتفع شود.

قلی پور مدیر عامل اتحادیه کیلکای استان هم ضمن اشاره به سه موضوع ضرورت پیگیری حل موضوع سخت و زیان آور بودن شغل صیادی، به مشکلات عدم لایروبی رودخانه بابلرود برای پهلو گیری، عدم تکمیل پروژه حوضچه آرامش در حال ساخت، از مسولان شیلات خواست موضوع را پیگیری و نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال