امروز : پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۱۲:۱۳ AM

روز بدون فوتی کرونایی در مازندران

کرونا+عبارت
    -     کد خبر: 68620
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۱/۶|۱۸:۳۱
۶۲ بیمار کرونایی بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های مازندران بستری اند.

با شناسایی و بستری ۴۰ بیمار تازه مبتلا به کرونا، شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مجموع بیماران کرونایی مازندران به ۱۹۰ نفر رسید.
همچنین در این مدت بدون ثبت فوتی کرونایی، ۴۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۶۲ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

دانشگاه علوم پزشکی مازندران: بستری ۴۲ بیمار جدید کرونایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بستری شدند که این رقم در مقایسه با دیروز ۷ نفر کمتر است.

دکتر فرهاد غلامی با اشاره به اینکه در این مدت ۳۸ نفر از بیمارستان‌ها مرخص شدند افزود: ۴۰ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

او گفت: هم اکنون ۱۲۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

دکتر غلامی افزود: شبانه روز گذشته هیچ موردی از فوتی ناشی از ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران گزارش نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله حضور نیافتن در مهمانی‌ها و تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری، بهداشت دست و زدن ماسک تاکید کرد.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: کاهش شماربستری شدگان کرونایی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به بستری ۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در چهار بیمارستان زیر مجموعه این دانشگاه گفت: ۶ بیمار نیز با بهبودی نسبی در این مدت از بیمارستان‌ها مرخص شدند.

دکتر سید علی مظفر پور شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۶۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۲۲ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

او گفت: خوشبختانه شبانه روز گذشته بدون ثبت فوتی کرونایی سپری شد./ 

منبع:‌خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال