امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۱:۱۰ PM

۷ روز بدون فوتی کرونا در مازندران

کرونا+عبارت
    -     کد خبر: 69105
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۲/۱۱|۰۹:۵۵
هفتمین روز بدون فوتی کرونایی را در حالی در مازندران پشت سر گذاشتیم که ۳۶ بیمار کرونایی جدید به جمع بیماران کرونایی اضافه شد.

 هفتمین روز بدون فوتی کرونایی را در مازندران پشت سر گذاشتیم در حالی‌که موارد ابتلا نسبت به روز گذشته افزایش یافت و انتظار داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به نگرانی‌ها در این زمینه پایان داده شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۱۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۱۰۳ بیمار ب هعلت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری می‌باشند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۵۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار جدید بستری و ۴ بیمار هم ترخیص شدند.

همچنین ۱۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۳۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۱۵۷ نفر رسید که از این تعداد ۴۱ نفر بدحال هستند.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به صفر رسیده است

منبع: فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال