امروز : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۱۸ PM

سرپرست فرمانداری کلاردشت معرفی شد

زین‌العابدین فقیه نصیری سرپرست فرمانداری کلاردشت
    -     کد خبر: 69294
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۲/۲۶|۰۹:۱۵
سرویس : سیاست >> دولت
زین‌العابدین فقیه نصیری بنا به پیشنهاد استاندار مازندران و حکم وزیر کشور به عنوان سرپرست فرمانداری کلاردشت منصوب و امروز یکشنبه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی شد و جای کامران پولادی را گرفت.

فقیه نصیری متولد ۱۳۴۶ و دانش آموخته دکترای علوم سیاسی است و مسئولیت هایی چون مدیریت آموزش و پرورش عباس آباد و معاونت فرمانداری های عباس آباد و تنکابن  و تدریس در دانشگاه فرهنگیان را در کارنامه دارد.

کامران پولادی نیز که امروز سکان فرمانداری کلاردشت را به فقیه نصیری سپرد از تیر ماه سال ۱۳۹۷ در این سمت انجام وظیفه می کرد.

پولادی در این مراسم با تشریح عملکرد دوران مسئولیتش در فرمانداری ، تامین آب آشامیدنی ۱۰ روستا ، ارتقای ایستگاه هواشناسی ، تامین ۱۴ هزار متر مربع زمین برای مجتمع اداری و بستر سازی برای جذب سرمایه گذاری به میزان سه هزار میلیارد تومان را از جمله این خدمات بر شمرد. 

وی همچنین تامین یک هکتار زمین برای ساخت ۲۹۶ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن و خارج کردن منطقه مازیجال از تبدیل شدن به روستا را از دیگر خدمات دوره مسئولیتش معرفی کرد. 

سرپرست فرمانداری کلاردشت هم در این مراسم تحقق شعار سال رهبری، شناسایی ظرفیت ها ، استعدادها و تقویت انسجام میان مردم را جز محور برنامه هایش در این مسوولیت برشمرد.

فقیه نصیری ، دیدار هفتگی  با خانواده شهدا. ایثارگران ، جانبازان  و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ، بازدید از طرح های عمرانی نیمه تمام و پی گیری برای رفع مشکلات پیش روی این طرح ها ، نشست با نخبگان ، شرکت های دانش بنیان و دیدار چهره به چهره با روستائیان را از دیگر برنامه های کاریش معرفی کرد.

وی گفت : بی احترامی به مردم خط قرمزم در تصدی مسوولیت سرپرستی فرماندار است ، سمن این که از همین تریبون اعلام می کنم تا مسوولان و کارمندان دستگاه های اجرایی و ادارات بدانند خدمت به مردم مکان و زمان نمی شناسد.

فقیه نصیری همچنین تاکید کرد : برای رونق اقتصادی کلاردشت در گام نخست باید ظرفیت های شهرستان بدرستی شناسایی و معرفی شود تا سرمایه گذاران با اقبال و اطمینان خاطر بیشتر برای سرمایه گذاری به این منطقه بیایند.

شهرستان کلاردشت با برخورداری از ۱۹ نقطه روستایی و یک نقطه شهری  دستکم ۲۴ هزار نفر جمعیت دارد. 

منبع / ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال