امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۰۶ PM

افشاگری علی دایی درباره سرمربیگری پرسپولیس

علی دایی
    -     کد خبر: 69417
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۲|۱۸:۲۹
در همین زمینه علی دایی ضمن رد مذاکره با پرسپولیس اظهار کرد: من هیچگونه مذاکره‌ای با آقای درویش برای قبول هدایت پرسپولیس انجام نداده‌ام. نه تنها مذاکره‌ای انجام نشده بلکه من فعلا دوست ندارم در ایران مربی‌گری کنم.

علی دایی همچنین تاکید کرد: متاسفانه برخی با آوردن نام من می‌خواهند پرسپولیس و کادر این تیم را تحت فشار قرار دهند.

حضور علی دایی در یک مدرسه روستایی

 علی دایی چهره سرشناس فوتبال کشور به همراه خانم نازی صفاری، خیر مدرسه ساز از ۴ فضای آموزشی خیرساز روستای آزادده و صالح آباد بازدید کردند.

علی دایی در بازدید از مدرسه خیرساز سید صبور معینی با اشاره به لزوم توسعه فضاهای آموزشی مورد نیاز برای مناطق محروم کشور گفت: باید به امر آموزش در مناطق محروم کشور اهمیت بیشتری داده شود و دانش آموزان مناطق محروم نیازمند توجه و نگاه ویژه ای هستند.

حضور علی دایی در یک مدرسه روستایی

وی افزود: در مناطق محروم دانش آموزان مستعد زیادی وجود دارند و همین دانش آموزان آینده سازان جامعه هستند و انتظار می رود نهادهایی همچون آستان قدس رضوی از دانش آموزان محروم شهرستان صالح آباد و شهرستانهای دیگر حمایت بیشتری داشته باشند.

یاسر رسولی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان صالح آباد نیز در این بازدید گفت: از علی دایی، افتخار ورزش کشور و همچنین خانم صفاری خیر ارجمند مدرسه ساز تشکر می کنم که با سفر به صالح آباد ثابت کردند که دغدغه توسعه بیشتر فضاهای آموزشی و رفع نیازهای دانش آموزان شهرستان صالح آباد را دارند و این موضوع برای ما بسیار ارزشمند است.

وی افزود: آقای علی دایی و خانم صفاری خیر مدرسه ساز با حضور در صالح آباد و طی مسافت طولانی باعث دلگرمی فرزندان و مردم این آب و خاک شدند.

 در سالهای گذشته ۳ فضای آموزشی و یک نمازخانه توسط خانم نازی صفاری، خیر مدرسه سازدر روستای آزادده و شهر صالح آباد ساخته شده است و خانم صفاری از این مدارس نیز حمایت و پشتیبانی مداوم داشته است.

منبع / ایسنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال