امروز : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۲۲ PM

سومین خرید جدید پرسپولیس مشخص شد

باشگاه پرسپولیس
    -     کد خبر: 69445
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۵|۱۱:۴۱
یک بازیکن جوان برای پیوستن به پرسپولیس با این باشگاه توافق کرده است.

 با اینکه هنوز فصل جاری لیگ برتر فوتبال کشورمان به اتمام نرسیده و البته فصل نقل‌وانتقالات تابستانی هم به صورت رسمی شروع نشده، اما اخبار و شایعات نقل‌وانتقالاتی غیررسمی در خصوص تیم‌های لیگ برتری به گوش می‌رسد.

یکی از این تیم‌ها که قاعدتاً فصل نقل‌وانتقالات پرسروصدایی را دنبال خواهد کرد پرسپولیس است. پرسپولیسی‌ها که پس از پنج فصل قهرمانی این فصل نتوانستند به این مقام برسند برای ترمیم و تقویت تیم خود برنامه دارند.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مسئولان این باشگاه با علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی‌گنجی برای فصل آینده به توافق قطعی دست پیدا کردند تا این دو بازیکن ملی‌پوش جزو اولین خرید‌های یحیی گل‌محمدی باشد. منهای این دو بازیکن پرسپولیس ظاهرا با یک بازیکن دیگر هم به صورت قطعی به توافق رسیده و در روز‌های آینده خبر امضای قراردادش را رسانه‌ای خواهند کرد.

محمد خدابنده‌لو هافبک دفاعی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که سهمیه امید هم محسوب می‌شود بازیکنی است که با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق کامل رسیده و پس از بازگشت تیم امید از مسابقات پیش رویش قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می‌کند تا او هم به جمع سرخپوشان به پیوندد.

منبع / میدان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال